Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Meglepett az Ukrajna elleni...

Meglepett az Ukrajna elleni háború megindítása? A többi konfliktusövezetre ez hatással lehet, máshol is kitörhet a háború?

Figyelt kérdés

Engem nagyon meglepett. Biztos voltam benne, hogy ez csak fenyegetőzés. Úgy tűnt, hogy senkinek sem érné meg a háború, nem tartottam reális veszélynek.


Olyan, mint a korábbi években is állandó téma:

- Szíria vagy Irán elleni háború megindítása

- Tajvan lerohanása

- Ukrajna lerohanása,

de ez utóbbi tényleg bekövetkezett.



2022. febr. 26. 21:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Az arabok meg Izraelt vegzálják.
2022. febr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám hogy meglepett, de az igen, hogy ilyen hamar. En ugy gondoltam, hogy még par honapig húzzák ezt az ugyet.
2022. febr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Engem meglepett. Nem hittem volna, azt gondoltam csak erődemonstrációt tartanak az oroszok, pedig mindenki mondta, hogy támadás lesz.
2022. febr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Humor Herold ***** válasza:
100%

Szerintem mindenkit meglepett. De biztos vagyok benne hogy nem indulatból lépték meg az oroszok. Valószínű számoltak mindennel...tudták hogy milyen vihart fog kavarni ez Európában.Úgyhogy most hiába minden szankció..ők ezzel biztosan számoltak.Ennek ellenére meglépték.Valószínű aki előre ennyit agyal egy ilyen lépésen, az jól megfontolja a dolgot,és tisztában van vele milyen veszteségekkel és következményekkel jár a tettje. És érezhetően megingathatatlanul ragaszkodnak az elképzeléseikhez és haladnak a céljuk felé.Amit kigondoltak.Ami nem feltétlenül az,amit hangoztatnak.

Ha ez így van,akkor előre lejátszattak már többféle lehetőséget hogy alakulnak a dolgok.Magyarul ők fejben már jóval előrébb tartanak,mint bárki más.

2022. febr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
#4: Ez a másik oldalra is igaz. Ha az oroszok meglépik akkor ezt meg azt fogjuk csinálni aminek ilyen meg olyan következményei lesznek. Kérdés, kinek jönnek be a számításai.
2022. febr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Humor Herold ***** válasza:
74%

#5

Nem kötekedni akarok,de az ukránok nem olyan védelem benyomását keltik,mint akik komolyan felkészültek volna :)

2022. febr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
6# pedig 14tol mostanaig mást sem csinaltak csak fegyverkeztek.
2022. febr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#6: Nem az ukránokra gondoltam. EU, USA, NATO, akármi.
2022. febr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Speciel meglepett, ennek adtam volna a legkisebb esélyt. Meglepő, hogy Putyin ennyire nyíltan belement a nyugattal történő konfrontációba.
2022. febr. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Meglepett, de amikor a belorusz hadgyakorlatról nem mentek haza, akkor biztos voltam benne, hogy hamarosan megindulnak.
2022. febr. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!