Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Milyen egészségügyi feltételei...

Milyen egészségügyi feltételei vannak az idegenlégióba való bekerülésnek?

Figyelt kérdés
Gondolok a tömött fogak számára és hasonló apróságokra.

2022. febr. 27. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Mit írnak az oldalukon?
2022. febr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Honlapjukat nem találtad meg?
2022. febr. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az oldaluk magyarul is elérhető - nem véletlenül

[link]

Ne a fogaidat számold, hanem menj el és jelentkezz! Nem aton fog múlni a felvétel, hogy van-e néhány rossz fogad.

https://www.youtube.com/watch?v=yLRDfI7ZuHA

[link]

2022. febr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Természetesen elolvastam az oldalukon rendelkezésre álló információkat,azon szeretném minék minél inkább biztosra menni,ezért a legapróbb részletek is érdekelnek.

2022. febr. 27. 22:08
 5/10 anonim ***** válasza:
4. Szerinted a gyk olvasók jobban tudják...??
2022. febr. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Bocsánat az írási hibák miatt.

#5 Talán valakinek van közvetlen vagy közvetett tapasztalata,ezt nem tudhatom.

2022. febr. 27. 23:59
 7/10 anonim ***** válasza:
Az oldalukon csak pár feljegyzésbe van kint, alapból a szívedet nézik, vernyomas, pulzus, kamraműködést asszem, vért vesznek, ott nagyon nem lehet elváltozás, szem, hallás, gerinc, izületek, térd reflexív, fogak fontosak, ha valahány százaléka hiányzik akkor elutasítanak, ha lyukas, akkor sem azthiszem, tömöttel vesznek fel... meg hasonlók!
2022. febr. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy van 5 tömött és 2 hiányzó fogam,valamint szemüveget viselek. Minden egyéb rendben van.

Gerinc ferdülésem nincs,számottevőbb sebészeti beavatkozásom nem volt (csak varrtak néhány helyen),lúdtalp nincs,hallás rendben,színlátás is. Csináltattam még egy nagylabort,ami hibátlan lett. Valamint az erőnlétem kimagasló. Igazolni tudok 3 év szerzödéses katonai szolgálatot.

Csak a fog és a rövidlátás ami aggaszt. Szerintetek lehet így esélyem,ha nem is harcolóként,esetleg műszaki területen?

2022. febr. 28. 18:58
 9/10 A kérdező kommentje:
Valamint 25 éves vagyok.
2022. febr. 28. 19:05
 10/10 anonim ***** válasza:

Lehet!

Menj el és jelentkezz!

Kicsit többet fognak megnézni mint egy nagylabor!

2022. febr. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!