Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mem sueretem a tesi órát és...

Mem sueretem a tesi órát és elég béna vagyok. Hogyan tudnék akár hónapokra tesi alól felmentést szerezni? Egyébként semmi bajom nincsen egészségügyileg. Kérem mellőzzük a RÁD FÉR A TESI szöveget.

Figyelt kérdés

2022. jan. 1. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. A felmentés egészségügyi vizsgálathoz kötött, és akkor kapod csak meg, ha indokolt. Ha részben, akkor pedig gyógytestnevelésre kellene járnod még külön iskolaidő után, és ugyanott vagy vele. Bírd ki, még ezután jön az élet neheze, de te már itt feladnád.
2022. jan. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%

Mem sueretem, dolor hibite lipsum.


Rád fér a tesi.

2022. jan. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Hónapokra tesi alól felmentést szerezni: törd el valamidet. lábat, kezet. az 6-8 hét. Vagy valami más orvosi igazolással. Máshogy nem

Én is balf..sz voltam egész életemben a tesihez, kibírtam, kibírod te is.

egyébként meg RÁD FÉR A TESI! :D

2022. jan. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem gerincsérvem van, És nem tesizhetek miatta.

Nem hiányzik az egész, de nem éri meg betegnek lenni ilyen hülyeségek miatt.

2022. jan. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
3-as: viccnek szántad, de én egyszer eltörtem az egyik ujjam a bal kezemen szándékosan mert annyira elegem volt a szívatásokból, a mai napig nem bánom, utolsó évre végig nyugalmam volt.
2022. márc. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!