Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi a legbiztosabb dolog amit...

Mi a legbiztosabb dolog amit a háború kimeneteléről tudni lehet?

Figyelt kérdés
Milyen alternatívákat tudnátok felsorolni?

2022. márc. 3. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

A halál az biztos.

Örök igazság.

2022. márc. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
"Csak a halottak látják a háború végét" (Platón)
2022. márc. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Hogy Putin győz. Kb ennyit.
2022. márc. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Jelen allas szerint semmi sem biztos. Emiatt van mindenki besz.arva
2022. márc. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Hát az szinte biztos, hogy nato tagországot nem fog megtámadni. Erre (és a győzelemre) egész egyszerűen nem lenne kapacitása. Eleve vesztes háborút pedig nem fog indítani, ennyire nem hülye. Örül ha Ukrajnát beveszi és utána fenn tudd tartani ott egy oroszbarát "rendet". Az atomháborút kizárnám. Mondom ezt úgy, hogy én az ukrán háborút egyáltalán nem zártam ki a többséggel ellentétben. A baj inkább akkor van, ha hosszútávon betöri az ukránokat, mert akkor megerősödve terjeszkedhet tovább. De ez sok év és Putyin se fiatal már.
2022. márc. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Az, hogy Putyin mindenképpen veszíteni fog. A huzamos megszállásba Oroszország gazdaságilag belerokkan, a vereség pedig értelemszerűen hatalmas arcvesztéssel jár.
2022. márc. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

"Hát az szinte biztos, hogy nato tagországot nem fog megtámadni."


Ja, ahogy Ukrajnát se támadja meg.


"Erre (és a győzelemre) egész egyszerűen nem lenne kapacitása. Eleve vesztes háborút pedig nem fog indítani, ennyire nem hülye."


Vegyük azt is számításba, hogy a racionalitástól nagyon távol áll már, tönkretesz most szinte mindent, nincsenek logikus döntései.


"Örül ha Ukrajnát beveszi és utána fenn tudd tartani ott egy oroszbarát "rendet".


Ja, na erre leszek kíváncsi, nem fogják eltűrni. Már túl vannak azon, hogy tüntetnének, ezek az emberek vérre lesznek szomjasak, egyszerűen belejöttek a háborúzásba.


"Az atomháborút kizárnám. Mondom ezt úgy, hogy én az ukrán háborút egyáltalán nem zártam ki a többséggel ellentétben."


Reménykedjünk, hogy a környezete fog előbb kezdeni vele valamit.


"A baj inkább akkor van, ha hosszútávon betöri az ukránokat, mert akkor megerősödve terjeszkedhet tovább. De ez sok év és Putyin se fiatal már."


Szerinted erre mekkora esélye van? Az utolsó emberig harcolni fognak. Hiába lesz oroszbarát kormány, folyamatosak lesznek a zavargások. Ettől Putyin is rosszul lehet, egyszerűen nem számított ekkora ellenállásra.

2022. márc. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%

Egy dolog biztos, az, hogy meg fogunk halni. Én is, te is, a következő hozzászóló is. Ezen kívül az életben semmi sem kötelező, csak nyilván mindennek megvan a maga következménye. Szóval ilyen szempontból maga a kérdés nem értelmezhető.

Reménykedjünk a legjobbakban, szerintem nem lesz már kedve tovább vergődni, egy NATO vs Oroszország elég egyoldalú lenne.

2022. márc. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyszer ez is véget fog érni.
2022. márc. 5. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy sok halott lesz, sok sebesült, akinek keze-lába fog hiányozni, arca el lesz torzulva, nem fog tudni járni, esetleg beleőrül a dolgokba. Rengeteg lesz a gyerekéért síró szülő, sok lány marad vénkisasszony, sok asszony lesz özvegy. Lesz egy csomó árva, akik förtelmes nevelőintézetekbe kényszerülnek, és csak olyan lehetőségeket ismernek majd, hogy bűnözés vagy prostitúció.
2023. márc. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!