Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Milyen önvédelmi eszköz, amit...

Milyen önvédelmi eszköz, amit láttam valahol, ami olyan mint egy golyóstoll? Szúrni lehet vele? Ajánlatos használni, vagy csak nekem lesz bajom belőle (jogilag)?

Figyelt kérdés
Mármint ha szúrós, akkor mivel jobb, mint egy egyszerű bicska? A bicskának nem jobb a markolata, a toll pedig kicsúszik a kézből?
2022. márc. 11. 18:26
 1/3 Énnnnn ***** válasza:
79%

tactical pen


semmivel sem jobb mint egy bicska csak jobban el tudod hitetni hogy nem fegyver, tudtommal nincs is tiltva

2022. márc. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%

A toll nem csúszik ki a kézből, mivel a hüvelykujjadat rajta tartod. Ezért nem szabad olyat venni, aminek mind a két fele hegyes vagy éles. A legjobb talán a Böker Plus K.I.D. Cal 50, keress rá.


Amit keresel esetleg az a mini koga 2, extrametálban lehet kapni. De én már 2 szabálysértésit kaptam emiatt mint különösen veszélyes eszköz. A taktikai toll jobb ötlet.

2022. márc. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb önvédelmi eszköz a lábad és a szád. Ha már támadnod kell, akkor az minimum kórházi ellátással fog végződni. A legjobb amit tehetsz, hogy támadás esetén kereket oldasz és közben hangosan ordítasz, hogy felfigyeljen rád a környezeted.
2022. márc. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!