Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha Oroszország megtámadná...

Ha Oroszország megtámadná Magyarországot, akkor Orbán is azt csinálná, mint Zelenszkij, hogy nem engedné a hadképes, fiatal, férfiakat külföldre menekülni, és besorozná őket a hadseregbe?

Figyelt kérdés

2022. márc. 26. 15:32
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
54 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%

Szerinted utána meddig maradna hatalmon?

Lenne olyan lázongás, hogy orosz helikopterek jönnének érte az éj leple alatt, mint janukovicsért, ukrajnában.

Azt annyira sietne mint az a másik bolond, hogy mikor vitték a testőrök az aranyrudakkal teli táskákat az egyik kiszakadt, azt ott is hagyták ami kiszóródott belőle, mert sietni kellett.

2022. márc. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

Igen

Minden országban ezt tennék.

2022. márc. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Zelenszkij most besorozta a transznemű nőket. Ha Orbán ezt megtenné mindent kiabálnának rá, de Zelenszkijnek lehet, mint ahogy az ellenzéket is betilthatta, mert az demokratikus.
2022. márc. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Minden ország ezt csinálja. Egyébként ha az oroszok megtámadnának egy NATO tagállamot... hát ja, akkor nem a határokat kellene lezárni, hanem a temetőket mert túl sok lenne hirtelen a "jelentkező" (mondjuk úgy az egész emberiség az atomháborút követően).
2022. márc. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Dzsoki ***** válasza:
90%
Amennyiben Oroszország megtámadná Magyarországot,akkor nem egy országot támadott meg,hanem a NATO-t. Vagyis,a többi tagország,köteles lenne katonai segítséget nyújtani. Elsősorban,a profi katonákat. Mivel a NATO,erősebb katonailag,nem fogja megtenni Oroszország,ezt a lépést. Egyébként,ha valamelyik vagy mindegyik Balti Államot támadná meg,a kaptafa,azonos.
2022. márc. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 vizililiom ***** válasza:
67%

Ezt tennék, de ez elég nagy baj! Nem bagyhatjuk így, mert igazságtalan, etikátlan, immorális, embertelen.Az embereknek csakis önszántukból kéne harcolniuk. Indítsunk petíciót a hadkötelezettség eltörléséért!

Nem érdekel, hogy más ország is ezt csinálná, az nem mentség az immoralitásra! Valakinek el kell kezdenie ezen változtatni. Legyünk az elsők!

2022. ápr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Salamon Bálint ***** válasza:
93%

#6: Az Alaptörvény XXXI. cikke szól a hadkötelességről.

"Ha a hadkötelezett lelkiismereti meggyőződésével a fegyveres szolgálat teljesítése összeegyeztethetetlen, fegyver nélküli szolgálatot teljesít. "

2022. ápr. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2%

A hadkötelezettség eltörlésével könnyen lerohanható lenne bármelyik ország.

Aki ezt támogatja az rózsaszín ködös világban él. :D A valóság ezzel szemben egy kicsit más.


Ezért kell visszaállítani a hadkötelezettséget, mert tele vagyunk gyáva emberekkel. Na jó ezt egy kicsit erős volt és hülyeség is. De ez az én véleményem.

2022. ápr. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

#8 Fiatal koromban én is nagyon "békepárti" voltam, és hangoztattam, hogy kidobott pénz a hadseregre meg fegyverekre költeni, hülyeség katonákat tartani, egyszerűen nem kell háborúzni.

Aztán amikor idősebb lettem rájöttem, mert a világ megmutatta, hogy lehetsz te akármilyen békés, ha a másik háborúzni akar akkor ez nem számít.

Vagy van hadsereged, fegyvered és meg tudod védeni magad, vagy véged.

2022. ápr. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 NTBS ***** válasza:
43%
Igen, a NATO garanciára ne vegyetek mérget.
2022. aug. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!