Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha véletlen mégis megtámadná...

Halaszzoltan kérdése:

Ha véletlen mégis megtámadná Oroszország Ukrajnát, abban nekünk mien szerepünk lenne? Mint Magyarország hagynánk had intézzék el vagy nekünk is bele kell folynunk? Most énis csak egy átlag ember vagyok fogalmam sincs az ilyenekről

Figyelt kérdés
Azért kérdezem hogy nekünk is kellene menni segiteni nem tudom melyik országnak vagy mi kimaradnánk az egészből? "Mi lenne ha" csak kérdezem az egészet kiváncsi vagyok
2022. febr. 16. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem folynánk bele.
2022. febr. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2022. febr. 16. 13:54
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Mi lennénk a mérleg nyelve. Aki mellé állnánk, az győzne.
2022. febr. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi is csak ( szomorú) szemlélői lennénk...
2022. febr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
semMIEn
2022. febr. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Orbán szeretne ebből a balhéból kimaradni.

MZP katonákat ajánlott fel a NATO-nak Ukrajnába. Ezzel az a baj, hogy akkor a NATO belesodorhatja Magyarországot a háborúba. Nem tudom, hogy vagytok vele, de nem szeretném, hogy lebombázzák Budapestet, Paksot, a többi várost, a vasutat, az utakat és a hidakat, mielőtt még Magyarország megadja magát.

Miénk a választás.

2022. febr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#3: Pont, hogy most is a vesztes oldalon lennénk, akárki mellé is állnánk.
2022. febr. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Orban ket nyelvet novesztene, hogy a nyugat (EU/NATO) segget is nyalhassa es folytathassa Putyinet is.


Csak hogy ket nyelve nem lesz... igy eleg nagy gondban leszunk..

2022. febr. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!