Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az FPS/háborús videójáték...

Az FPS/háborús videójáték piac megfogja érezni annak hatását, hogy a brutálisan erős orosz haderő mítosza lerombolódott? Ki lesz ezután Amerika méltó ellenfele?

Figyelt kérdés

Számomra óriási csalódás, egy világ dőlt össze bennem, hogy látom mennyire gyenge az orosz haderő. Szedett vetett bagázs miközben olyan játékokon nőttem fel aminek alaptémája volt az orosz-usa harc.

https://www.youtube.com/watch?v=UrN1PW-pQH4

https://www.youtube.com/watch?v=fosO4PEjS8Y

https://www.youtube.com/watch?v=96HDGGitPdA


A lövöldözős videójátékok túlnyomó többsége az orosz vs amcsi tematikáról szól. Mostmár baromira hiteltelen lesz ez is, mivel az orosz hadsereg messze nem olyan erős - ahogy kiderült - mint a médiában. Titkon elárulom, hogy jelenleg is nekik szurkolok, hogy legalább megmentsék a megmaradt renoméjukat, de semmi esélyt nem látok rá.


Battlefield/Call of Duty sorozat meg több fps-ben mostmár fogalmam sincs ki lesz az USA ellenfele egy-egy kampány módban. Rányomhatja a bélyegét ez az ukrán háború a videójáték/filmes piacra?



2022. márc. 29. 21:18
1 2 3
 21/27 Jeffrey Spender ***** válasza:

# 19


Annyiban szeretnélek pontosítani, a Bayraktar is repteres, kifutópályás kiszolgálást igényel, nem indítható a szántóföldről / mezőről.


[link]



De attól még vitathatatlan, hülyék az Oroszok, hogy nem figyeltek fel rájuk, az Amerikaiak / Izrael / és most Ukrajna meg használja is ezeket, jól.

2022. márc. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
#21 az eldobható drónok nagy része indítósínről indítható. A TB2-nek nem kell reptér, elég egy eldugott de valamennyire nem túl kátyús bekötő útszakasz is. Eleve "tábori" reptérre van tervezve.
2022. márc. 30. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

#20 eleve a háború nem kellett volna, gazdasági és operatív eszközökkel is célt tudott volna érni.

Az amerikai hírszerzés tisztában van valószínűleg az orosz hadsereg valós erejével, azzal hogy a csilivili eszközök csak a közvéleménynek szóló blöff. Egyszerűen túl nagy fába vágták a fejszéjüket és elégtelenül készültek fel rá. Ami Grúziában működött az egy Ukrajna nagyságú országnál, amelyiket tudatosan felkészítettek a támadásra annál nem.

2022. márc. 30. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Jeffrey Spender ***** válasza:

#23


Mindenki elítéli a háborút, és valóban, számos más eszköz is rendelkezésre áll azon kívül. De Putyin nem gondolkozott, és háborút indított.


Nem tudom hogy nem lehetett ennyire felmérni a morált. De nem is értem, én nem is számolnék ellenséges morállal soha. Úgy kell menni hogy óriási ellenállásra számítasz és akkor legfeljebb pozitívan csalódhatsz, és teljesen az ellenkezőjét csinálták.


Mintha senki nem vezetné / vagy idióták vezetnék az Orosz Hadsereget, mert a szegényes eszközparkot is lehetett volna ésszerűbben, okosabban bevetni, de az sem sikerült.

2022. márc. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
56%

Azért az érdekes hogy itt mindenki olyan jól tudja, hogy Putyin vezérkara félretájékoztatta őt meg stb blabla, a háborúról mégse tudott senki előre. Meg egy csomó dologról nem tud senki semmit.

Ez egy propaganda, semmi több. Volt egy kép hogy szétloptak 100 tankot. Ilyen képet én is lövök Photoshoppal. Ez sima propaganda, nem kell elhinni. Oroszok kezében csak bombából annyi van h fél Európát halálba küldik. Nem is beszélve a 6000 nukleáris fegyverről amivel véget vethetnek az emberiségnek is. Ezek tények. Az összes többi amcsi propaganda

2022. márc. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Jeffrey Spender ***** válasza:

#25


Pár oroszimádó mint te is, meg akarja magyarázni, hogy Győzelemre állnak, csak mégsem megy úgy, ahogy képzeltétek.


Ahhoz képest, hogy a 3 naposra beígért műveletből lett 1 hónapos állóháború, elég rosszul sikerült, és mégis akadnak, akik védik még ezeket a baklövéseket is :D


Fogd már fel, hogy a nagy Orosz Hadseregnél gondok vannak, súlyosak, korrupció alapján, meg a primitív szervezés is.


Szerinted pl miért nem vetette be igazából az Orosz Légierőt ???🤔🤔


Vagy az Orosz Állami média teljes tagadásban van, egyetlen egy közkatona sem veszett el / halt meg, egyetlen egy harckocsi sem került kilövésre, közben az Instagram / Telegram / Tiktok / Twitter bejegyzések másról árulkodnak, amiket egyszerű kiskatonák készítenek, nem pedig egymásra licitáló Orosz, Ukrán és NATO-s hírszervek.

2022. márc. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
56%

De ki ígért 3 napot ember? Ki mondja ezt? Az amcsi propaganda. Az oroszok azt a látszatot akarják kelteni, hogy csak egy taktikai villámháborút akartak, és most _rákényszerülnek_ arra hogy civilek millióit halálba küldve porig rombolják egész Ukrajnát. Ez volt a cél végig.


Nem vagyok orosz imádó. Utálom őket, meg a háborút, meg az amcsikat is, meg a sok boomer k . cs . göt aki abban leli örömét hogy a nyugati fegyvergyártók meg tőkések kedvéért népeket mészároljon le. Béke párti vagyok.


Csak azt mondom hogy itt irogatjátok hogy mekkora korrupció van ott és hogy ez bármilyen hatással van a háború kimenetelére.

Én meg közben azt látom hogy városokat rombolnak porig, az ország 1/10-e már elmenekült mindössze 1 hónap alatt, ami azt jelenti jövő ilyenkoprra már üres az ország. És ártatlan civilek ezrei halnak meg miközben a miniszterelnökük egy biztos bunkerből sír a szája meg parancsolgat hogy azonnal minél több ország szálljon be a háborúba. Én úgy nem úgy látom hogy az ukránok állnak nyerésre de igazad van, biztos orosz propagandát nézek, nyilván a külföldi sajtófotósok képei a felrobbantott panel lakótelepekről is orosz propaganda.

A másik ami nem tűnik fel a sok agymosottnak hogy egy háborúban egy nagyvárost bevenni igazából csak ilyen PR-művelet. A stratégiailag fontos dolgokat, pl. Európa legnagyobb atomerőművét gyakorlatilag az első napokban elfoglalták. És ezek azok amik jelzik hogy ki a jobb. Mert az ukránok védhették volna az atomerőművüket, ehelyett civileket küldtek meghalni a városokba. Mert nekik is kellett a PR, hogy sajnálja a sok halottjukat a Nyugat. Ha arról szóltak volna a hírek, hogy 500.000 katona élete árán megvédték az erőművet, az senkit nem érdekelne, de így hogy a városokat védik a katonák és meghal közben rengeteg civil, máris sajtóvisszhang. Az oroszok meg így legalább halálba küldhetik a sok munkanélkülit aki COVID miatt munkanélküli lett. Megvannak a taktikák.


A légierőt meg az atombombákat meg nem fogja első nap bevetni. Atombombát azt a II. VH-ban se az első percben vetették be, hanem a végén.

2022. márc. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!