Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az oroszok részleges államcsőd...

Az oroszok részleges államcsődben vannak, az érettségit eltörlik,a gazdaság vertikális lejtmenetben van, az autógyártás megszűnt, miért nem kapitulálnak már?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 9. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Nemsokára, csak még gondolkoznak, hogy csinálják arcvesztés nélkül.
2022. ápr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Az oroszok bármi áron hajlandóak folytatni a háborút. Ha mindenki éhezni fog akkor is. Ez nyilván egy nyugati demokráciában felfoghatatlan lenne, de oroszország máshgy működik. A szaknciók önmagukban nem fogják megtörni oroszországot; a döntéshozók nem éheznek.
2022. ápr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

A tartalékaikat elnézve simán kihúzzák még egy 10-12 hónapig.


Nekünk meg addig jön a tél.

2022. ápr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem az oroszok, Putyin.
2022. ápr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Oroszország nem is fog éhezni, ellenben afrika sanszos és az euban is a csillárt fogja verdesni az étel ára. Hajrá celencki, csak így tovább! A szankciók úgyis az eut sújtják inkább, ukrajnának meg már most reszeltek.
2022. ápr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Ukrajna gabonatermesztő nagyhatalom.

Ha aratásig elhúzódik a dolog, gondolom az oroszok be fogják húzni tőlük az egészet és lesz kajájuk.

2022. ápr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Kérdezz olyan embereket aki Oroszországban élnek mi a véleményük az államcsődről. Ne a CNN vagy a 444.hu legyen a forrásod...
2022. ápr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
39%
#6 Én olyat olvastam valahol, hogy sok termőföldet már rég eladott Ukrajna Kínának.Ez igaz?
2022. ápr. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kürasszír ***** válasza:
86%

# 7


Nekem egy közeli orosz ismerősöm van, egy 30 éves mérnök.


Ő három, szintem diplomás barátjával márciusban Oroszországból Németországba emigrált.


Az ukrajnai háború kitörése óta 200 000, zömében diplomás, jól képzett orosz emigrált Oroszországból az EU-ba, vagy az Egyesült Államokba

2022. ápr. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kürasszír ***** válasza:
76%

# 5


Az Európai Unió mezőgazdasági termelése a többszöröse Oroszországénak.

2022. ápr. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!