Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Nyárra Magyarország háborúban...

Nyárra Magyarország háborúban áll Oroszországgal?

Figyelt kérdés

Elemzők szerint Finnország és Svédország júniusban NATO tagok lehetnek: [link]


Oroszország az országuk pusztulásával fenyegette meg a finneket, ha ez megtörténik: [link]


Magyarország mindeközben NATO tag, és Orbán Viktor egyelőre semmi jelét nem mutatta, hogy ezen változtatna, sőt, kijelentette, hogy erősíteni kell a szövetséget. Vagyis ha egy NATO tag Finnországot megtámad Oroszország, akkor onnantól mi is háborúban állunk velük.


Ezen a ponton valaki vagy hazudik, vagy még idén háborúban állunk az oroszokkal, és hivatalosan is kezdetét veszi a 3. világháború. Szerinted?



2022. ápr. 11. 08:32
A kérdező szavazást indított:
A finnek és svédek nem mernek belépni a NATO-ba
Az oroszoknak csak a szája jár, és nem lesz következménye a NATO további bővülésének
Magyarország kilép a NATO-ból amint az oroszok megtámadnak egy tagországot
Még idén megkezdődik a 3. világháború
34 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Dailymail? Az angol Blikk.
2022. ápr. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
62%
Oroszország megsemmisül.
2022. ápr. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
16%

Biztos vagyok benne, hogy Magyarország nem fog Oroszország ellen menni. Orbán ki fog lépni a Natoból. De az sem biztos, hogy Putyin megtámadna egy Nato tagállamot.

A svédek, és a Finnek meg szánalmasan gyávák. Eddig játszották a nagy függetlent, erre most, hogy Putyin simán eltaposhatná őket, bebújnának az USA, meg a Nato szoknyája alá. Elképesztő képmutatás.

2022. ápr. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
Azt látom, hogy azok az emberek akik ilyet terjesztenek vagy elmebetegek vagy csak az a céljuk hogy a folyamatosan rettegő, mindmeghalunk embereket táplálja. A médiát meg kellene regulázni, börtönbe zárni azokat akik bizonyítékok nélkül rémhíreket gyártanak.
2022. ápr. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
#1: ők hozták le a clickbait "elpusztítunk" hírt, de amúgy az oroszok fenyegetőzése nem csak bulvárpletyka: [link]
2022. ápr. 11. 08:54
 6/20 anonim ***** válasza:
73%
Na vajon kinek az érdeke hogy belépjenek a natoba, és kinek a fegyvereit fogják megvenni?
2022. ápr. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
28%

Én azt olvastam, hogy júniusban fogják kérvényezni a felvételüket a szövetségbe, legfeljebb jövőre válhatnak NATO tagokká. Azt nem értem, hogy ők miért akarnak mindenképpen bekerülni a szövetségbe, a finnek jó kapcsolatokat ápoltak az szovjetekkel/oroszokkal is a II. vh után, teljesen felesleges ezeket felrúgni, mondjuk ez az ő dolguk.


A NATO azt mondja, hogy kész felvenni ezt a két országot, de hogy fel is veszi, csak attól függ, hogy mennyire fog tartani Oroszországtól.

2022. ápr. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
"Russian Official Warns Finland" Pontosan ki, hol, mikor figyelmeztette Finnországot? Mert csak kíváncsiságból rákerestem, és semmi konkrétat nem találtam. Így lehet manipulálni az embereket!
2022. ápr. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
38%
Megjegyzem soha nem volt jobb pillanat belépni a NATO-ba. Oroszország hadserege totális csőd, a rendszer rohad, még egy ilyen kisebb méretű, gazdaságilag a béka segge alatt lévő országot se tudnak leigázni, mint Ukrajna. Ha van történelmi pillanat, amikor Oroszország bajszát lehet húzgálni, akkor az most van.
2022. ápr. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%
Az ilyen oldalak egyetlen célja az, hogy pánikot keltsenek a nagyobb olvasotság érdekében. Az oroszokat most úgy állítják be,mintha világháborút akarnának, ha véget ér a háború egy ideig még ez lesz
2022. ápr. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!