Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Lehetséges, hogy gyerekek...

Lehetséges, hogy gyerekek ezreit deportálják Oroszországba? Lehetséges, hogy kamaszlányokat erőszakolnak meg az utcán a családjuk és a szomszédjuk szeme láttára? És a civileket Mariupolban tényleg szisztematikusan halálra éheztetik és kínozzák?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 29. 21:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem ezt max. az ukránok csinálják a saját fajtájukkal és nőikkel.
2022. ápr. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Sokan elfelejtették, a szovjetorosz "felszabadítók" mit műveltek Magyarországon 1944/45-ben. Igen, a felsoroltakat mind.

Leszámítva talán a gyerekek deportálását, de a civileket vitték tízezerszám málenykij robotra.

2022. ápr. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
33%
Én úgy hallottam csak az epéjüket eszik meg a csecsenek, arrafelé ez csemege. Na de ezt a moslék viccet félretéve, akik itt bőszen és teljesen elvakultan írják hogy igeeen ígyvanajóvana há még szép, azok miért nem hiszik el hogy a másik fél is ugyan ezt csinálja? Valami rózsaszín köddel szórták be az ukrán félt és 2 hónap alatt ők lettek a legerkölcsösebb humánusabb szupernép, vagy mi? Ébresztő...
2022. ápr. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
67%
Magyarok az ilyen hírekre még jobban fogják támogatni az oroszokat csak elárulom.
2022. máj. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!