Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Igaz a hír, hogy Mari néni...

Igaz a hír, hogy Mari néni elakarja vinni a nőket katonának?

Figyelt kérdés

2022. máj. 13. 23:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
Katonaság és Kapálás embert nevel majd a ebből a tutyi-mutyi fiatalokból és kineveli majd sok genderelmebetegségeket is, meg megtanulják majd mi a munka, a home office, plázacsarnokos, hostos, meg influencerkedés munka nem az, a kapálás meg a katonaság na azzal építheti a jövő generációt. A maradéknak ha még attól se válik se férfivé, se nővé, de legfőbbképpen emberré, azt én miskárolom ki, én manyika néni, aki sok kandisznó kimiskárolását végezte az előző rendszerben is, és a mostaniban is, mert még benne vagyok a rutinban, ugyanis lőlő kandisznóit és miskárolom ki.
2022. máj. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Beszél össze-vissza már ő is.
2022. máj. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%
Dehogy beszél majd jól elkapálgatnak majd a gendercsirkéim a kertemben a kötelező sorkatonaság alatt, és megtanulják majd tőlem, hogy kani disznók kimiskárólását, te leszel az első fiacskám 2-eske.
2022. máj. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
#3: Én még voltam katona 18 hónapot, kiscsicska.
2022. máj. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
16%
De nem nálam kapáltál.... és nem nálam miskároltál ki évi 12000 kani disznót.... és nem te kapáltál tűző nyári napon.... te férfiak szégyene... tudod mit csináltál te azon a 18 hónapon át? Zsebhokiztál fiacskám...
2022. máj. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
Látom, az iróniaértés nem mindenkinek erős oldala.
2022. máj. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%

Putyin megmutatta, hogy merre halad a világ.

A következő évek eszeveszett fegyverkésekről fognak szólni, és a katonai szövetségek megerősítéséről.

Ebben, ha tetszik, ha nem az állampolgároknak is lesz feladata, szerintem hamarosan fel kell kell készülni az újbóli sorkötelezettségre, illetve tartalékosi állományra.

Eddig ez azért nem volt napirenden, mert az értelmesebbje nem hitte, hogy gazdasági háborún kívül más is szóba jöhet, a primitív csürhe pedig bemutatta, hogy igen, van még olyan suttyó állam, aki katonai erővel képzeli el a céljait megvalósítani.

2022. máj. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Mari néni nyugodtan akarhat bármit, nem ő dönt, hanem a kormány.
2022. máj. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
Mari néni meggondolatlan agymenésére már aznap reagált a HM - semmi ilyen NINCS tervezve. Mari néni időnként elég sokat márkizajoskodik (elszabadult hajóágyú ha mikrofon kerül a kezébe), mond meggondolatlan dolgokat amit a mostani érzékeny helyzetben azonnal felkapott a sajtó.
2022. máj. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
34%
Akkor is kifogom miskárolni az életképtelen fiatalokat ha nem jól kapálnak nálam a kötelező sorkatonaság alatt és hitványul fogják kimiskárolni a fiú disznajaimat....
2022. máj. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!