Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hogyan fognak kinézni az új...

Hogyan fognak kinézni az új magyar Leopard tankok?

Figyelt kérdés

Elnézést, hogy mégegyszer kiírom a kérdést, de az előzőben, rosszul fogalmaztam meg. Elméletileg ezeknek az A7-es leopárdoknak a belseje ismeretlen, de nincs valami elképzelés az előző típusok, vagy más országok tankjai alapján, hogy hogyan fognak kinézni a magyar tankok belülről?

A válaszokat előre is köszönöm!



2022. máj. 14. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Ugyan úgy mint a többi csak a felszerelések felét nem vesszük meg mert drága de villoghatunk vele van egy szakaszra való páncélosunk.
2022. máj. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért nem hiszem, hogy így lenne. Minek spórolni, ha már ilyen drága dolgot veszünk?
2022. máj. 15. 12:56
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

jas 39 esekhez is pl fegyverrendszerekből a legbóvlibb belépő csomagot vette az orbán reszim és abból is alig egy keveset.


Nem hiszed járj utána, egy kör csapásmérésre lennének képesek de utána nem lenne bomba amit rájuk szerelnek mert rendelni kell mivel nincs készleten nálunk.


Leók miért is lennének mások? Minden drága fegyverrendszerünk egyszer használatos ha kicsit beleásol a témába mert megvettek pl 50 darabot mert lehet rá nyáladzani ÖTVENDARABVANBELŐLE!!!!!888 de azt elfelejtik reklámozni 40 lőszer van az 50 eszközhöz :)

2022. máj. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
3# te bele ásod magad én meg vezetem szerintem én pl jobban tudom ha már megint csak orbánozni tudsz 🙂
2022. máj. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#3 harckocsivezető vagy? Milyen típuson? A4 vagy T-72
2022. máj. 16. 20:05
 6/8 A kérdező kommentje:
*#4 elnézést! 😀
2022. máj. 16. 20:05
 7/8 anonim ***** válasza:
72-vel kezdtem és az első leo-k egyikét már vezettem
2022. máj. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok, reméljük az egyik A7+ büszke sofőrje leszel, és köszönjük a szolgálatotokat!
2022. máj. 16. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!