Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az oroszimádók kivel lennének,...

Az oroszimádók kivel lennének, ha neki menne a NATO-nak Oroszország?

Figyelt kérdés

Ugye akkor nekünk is menni kellene a háborúba Oroszország ellen.

Ilyenkor mit tennének? Melyik lenn fontosabb nekik, a saját hazájuk vagy Oroszország?



2022. máj. 26. 09:03
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
55%
Istenem, mekkora debil kérdés...
2022. máj. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
71%
Még nem tudják, meg kell várni hogy a köztévé megmondja.
2022. máj. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
43%

Akkor kérdező, a debileknek szóló nyugalommal elmondom most századszorra is: nincsenek oroszimádók.

Olyan debilek vannak, mint te is, akik azt hiszik ha valaki nem "ukránimádó" az máris oroszimádó.

2022. máj. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
26%
Én meg is értem. Nyugat felől még jó idő, vagy jó ember nem jött.
2022. máj. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
64%
Szegény kis libbant képtelen felfogni hogy nem mindenki akarja az ukránokat *opdosni és lehet egy független vélemény is két oldal között. 🖐️
2022. máj. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
36%
Általában ez a gondolkodásmód jellemző a libsikre.
2022. máj. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Dzsonszi ***** válasza:
60%
Már 3 hónapja nem sikerült felfogni az "értelmiségi" haladároknak, hogy azért mert valaki nem ért egyet az ukránok politikájával, nem akar térdre borulni előttük, akkor az nem lesz azonnal oroszimádó.
2022. máj. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
33%
#9. Pontosan. Eleve mekkora retardáltnak kell már lenni ahhoz, hogy beálljon egy ilyen háborúban egyértelműen valamelyik oldal mellé, azt szopkodni, mint ahogy teszik Ukrajnával. Igazi csőlátású, egybites gondolkodás, ami a világ összes kérdését két dimenzióra szűkíti le, ahol minden fekete és fehér. Ahol vannak a jók és a rosszak. Ő meg már csak természetes, hogy a jóknak szurkol, és fel nem tudja fogni, hogy másoknak hogy lehet ettől eltérő véleménye. Mellé még ezek az emberek szoktak elájulni saját felvilágosuktsági tudatuktól és ők támadnak be mindenki mást, aki egy kicsit is értelmesebb náluk. Fú, de kihalhatna már ez a fajta, rendesen káros a bolygónak.
2022. máj. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
68%

“ 52%

Én meg is értem. Nyugat felől még jó idő, vagy jó ember nem jött.”


Nem? Pedig még Ferkó is megénekelte azok a boldog szép napok

2022. máj. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 steven95 ***** válasza:
48%
Furcs ez a sok "nem vagyok orosz imádó". Én azt tapasztalom, ha nem az oroszok faszát szopom, akkor ukrán és amerika imádó vagyok. Csak hogy legyen egy kis ellen oldal.
2022. máj. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!