Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az oroszimádók kivel lennének,...

Az oroszimádók kivel lennének, ha neki menne a NATO-nak Oroszország?

Figyelt kérdés

Ugye akkor nekünk is menni kellene a háborúba Oroszország ellen.

Ilyenkor mit tennének? Melyik lenn fontosabb nekik, a saját hazájuk vagy Oroszország?



2022. máj. 26. 09:03
1 2 3
 21/27 Dzsonszi ***** válasza:
95%

"Igen, ha csak két választásom van kinek a faszára kell rábuknom, hát ne az oroszokéra.."

Ezzel egyet is tudok érteni. Ha valakinek szimpatikusabb az USA, mert azt a kultúrát, politikát jobban támogatja, és emellett tisztába van vele, hogy az USA nem szent és nem demokráciát ment exportálni.

2022. máj. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
17%

#21. "Én egyet is értenék a szankciókkal, legyen, közösítsük ki azt aki megtámad egy szuverén államot."


A jelenlegi szankciókkal az a fő probléma, hogy az elvárások szerint nekünk azért kellene halálra szívatnunk magunkat, hogy ezzel az oroszokat alig gyengítsük meg (magunkhoz képest), ellenben az USA járjon jól. Igazából nem értem, hogy hogy lehet olyan ostoba valaki, hogy nem fogja fel: ez nem valami erkölcsi kérdés, hanem nettó gazdasági. Arról szól, hogy az USA találjon egy szép nagy vevőt a drága LNG-jére. Ezek meg el sem tudják képzelni, hogy létezhet például olyan is, hogy magyar érdek, ha egy erősnek tűnő nagyhatalmi segget látnak, indul a pavlovi reflex és azonnal nyalniuk kell, pláne ha le van öntve demokratikus cukormázzal. És még ők vádolják hasonlóval a Fideszt, akik másból sem állnak ki, minthogy a saját álláspontjukat próbálják nagyon komoly politikai küzdelmekben megvédeni a debilitásig agymosott EU-val szemben, hogy talán ez a kontraszelektált kádertemető ne akarjon már mindenáron minket is magával rántani a szakadékba.

2022. máj. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

#23 Ha csak ez a problémád


[link]


Nem kuncsorgom kattintásokért csak alá akartam támasztani valamivel a mondandómat. Nem erről szólt a kérdés sem és az én válaszom sem de ezentúl oda fogok figyelni hogy kizárólag ellenzéki oldalakra hivatkozzak!

További szép napot és vidám komunistázást nektek :)

2022. máj. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
29%

#24 "de ezentúl oda fogok figyelni hogy kizárólag ellenzéki oldalakra hivatkozzak!"

Hidd el nem számít nekik - tapasztalat.

Én már szinte csak ellenzéki oldalakat linkelek be nekik, de azt sem fogadják el. Ilyenkor hiába kérdezem meg mi a bajuk a hvg, világgazdaság vagy telex cikkével, talán szerintük nem mondanak igazat - nincs válasz, szimplán megy a lepontozás.

2022. máj. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
16%
#24. Én biztatnálak, hogy csakazértis a Mandit linkeld nekik, a HVG és a többi FOS kattintásszámát meg leginkább ne is növeld! :))
2022. máj. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
94%

Én a finneknek mennék már nekik, ott is nácitlanítani kell.

Üdv: egy fideszes

2022. máj. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
60%
A NATO oldalára állna, ha akar, ha nem.
2022. máj. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!