Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mágneslézere van a magyar...

Mágneslézere van a magyar hadseregnek?

Figyelt kérdés

Ti gondolom még ott tartotok, hogy csúzlik meg páncélövegek, stb nagyjából fogalmatok sincsen, hogy hol tart ma a modern haditechnika. Tuti nem hallottatok még a mágnesrezonanciáról sem amely segítségével robbantották fel a kolontári gátat 2010-ben amikor is a vörösiszap katasztrófaként elhíresült eset történt. Illetve azzal lőtték ki a Paul Walker (Halálos Iramban) autóját is szintén ezzel a technológiával és milyen véletlen, hogy pont a a Müller Cecillia volt kint a helyszínen, aki később az Operatív törzs sztárja lett. De ti ezekről nem tudtok semmit, mert birkák vagytok. Jó nektek a valóságshow-k meg a Győzike műsor, mert ennyit tudtok csak felfogni. Mágneslézerről még csak nem is hallottatok gondolom, emrt ti csak géppuskákról, kézigránátrol, emg iylen több száz éve elavult fegyverekről hallottatok, amiket már a WWII-ben is már ciki volt használni, annyira elavultak voltak. Most ugyebár 2022-et írunk és szerintetek ilyen múzeális csúzlikon fog múllani a világ sorsa... Hát.. nagyon tévedtek. A földönkívülek már az 1940-es évektől kezdve szórják ide a modern technikát, az embernek csak az a dolga, hogy azt viszsafejje valahogy és meglelje a nyitját, így lettek a pl. a tépőzár, zsírleszívás, radar, stb. Ezek mind az idegenektől eredeztethetőek, de ti nézzetek csak győzikét, az való nektek.:D


Gondolom ez a szintű gondolkozás már nem nagyon megy nektek, mert én átlátok a sok kamu dolgon és tudom kb. hogy hol tart a világ, tik meg csak azt hiszitek el amit a hírekbe meg a valóságshow-a beböfög a seggpumpásgabó meg a többiek. Hát egészségetekre én ennél sokkal kifinomultabb vagyok és tudom, hogy a földönkívüliek már rég itt vannak és a Háttérelittel karöltve alakítják az életünket. A gyíkemberbözsikirálynő meg a bandája már réges régen lepaktáltak az atlantisziakkal és Ti pedig az ő rabszolgái vagytok, de nekem nyóc. Higgyetek amit akartok.



2022. máj. 30. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó ha lézere van. Semmilyen spéci fegyverünk sincs. Szegény ország vagyunk. Van 12 tankunk meg pár grippen azt jónapot
2022. máj. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Még lézerkardja is van, legalább 28.
2022. máj. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Már egy erősebb zseblámpa is csodaszámba menne.
2022. máj. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg ne adjatok nekik ötleteket, mert hirtelen a híres ősi Szalai-Bobrovniczky fegyvergyár pont ilyeneket fog eladni a Honvédségnek csilliárd-milliárdokért.
2022. máj. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hú wazze' te mit szívtál? Óvatosan a kertben lévő gombákkal 😄
2022. máj. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak hűtőmágnese van. Állítólag az is nagyon hatékony...
2022. máj. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Megadhatnád a dílered elérhetőségét :)


Egyébiránt nálunk a tik a baromfi udvarban leledzik, nálatok meg a barom fi a net közelébe lett engedve :)


" tudom kb. hogy hol tart a világ, tik meg csak azt hiszitek el"

2022. máj. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Megkérdeztem neked apukámtól(őrnagy). Nincs.
2022. jún. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!