Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Oroszországnak most mi a...

Oroszországnak most mi a célja a háborúval? Meddig akarják még folytatni?

Figyelt kérdés

2022. jún. 2. 18:20
1 2
 11/11 Amigossperanto ***** válasza:

Teljesen értem az álláspontodat. Az orosz nép mikor volt valaha is gazdag? Az orosz nép sose volt gazdag, habár az életszínvonal hasonló náluk is mint nálunk. Vannak nagyon szegények és jobb móduak is vannak. Ebben a szituációban nincs olyan nézőpont ami lefedné a teljes igazságot, mert mindenki azt lát egy ilyen helyzetbe amit akar. Te a nyomort és szegénységet látod, de én nem csak azt. Azt nem tagadom, hogy a nyugati civilizációkhoz képest sehol sincsenek, de ha nagyon szegényeket akarunk keresni, akkor nem az oroszokat kellene megtalálnunk, hanem inkább az arab területekre kellene összpontosítani, mert ha valahol, akkor ott van az a mély szegénység, amit felvázoltál.


A háborút Putyin csinálja, ez is tény. De a miért kérdést te se teszed fel, hogy mégis mi vesz rá egy szuperhatalmat erre a lépésre? A választ fenn is leírtam, hogy nem csak a kapzsiság és a hatalmovágy. Ebben az USA keze könyékig benne van, mint kb minden ilyen összetűzésben a hidegháborútól kezdve.


Megjegyzem nagyon nem szeretem az orosz vezetést, se az amerikait. Úgy írom le mindezt.

2022. jún. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!