Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Érdemes lenne a magyar légierő...

Érdemes lenne a magyar légierőt felszerelni TIE-fighterekkel?

Figyelt kérdés

2022. júl. 12. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Minek? Az elmúlt évek eseményei eléggé azt mutatják, hogy a NATO országok emelik a hozzájárulásaikat a közös költségekhez és ezzel párhuzamosan építik le a hadseregüket. Ami azt jelenti, hogy egyre inkább felértékelődik a NATO-n belül az amerikai hadsereg szerepe. Ami igazából minden NATO tagállamnak tökéletes. Úgyhogy amíg NATO tagállamok vagyunk, addig nem kell nagyon fejleszteni a hadseregünket és így is tökéletes biztonságban vagyunk.
2022. júl. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
"A légierő! Mit művelt a légierővel! Már csak ezért is falhoz kellene állítani! Morfinista disznó! Ő volt aki elterjesztette a korrupciót a mi magyar államunkban! Azt állítja, hogy beteg vagyok - jó, hogy nem rögtön halottnak nyilvánít! Egy TEK egység azonnal utazzon Szúnyogpusztára!"
2022. júl. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A TIE vadászgép nem igazán alkalmas légköri harchoz,az űrben meg nincs kivel harcolnunk.
2022. júl. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Ja, hogy most vettem észre hogy ez egy troll kérdés volt. :D
2022. júl. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Perszeeeee de szerezzünk be egy halálcsillagot is :D
2022. júl. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem az igazi.


Egyérszt az ion hajtómű a légkörben elég trágya hatékonyságú, és mint kifejtették előttem, az űrben meg nincs kivel harcolni.... hiperhajtómú híján meg még csak felderítésre sem alkalmas.


Másrészt meg két bazinagy pajzs van a két oldalán amik miatt nagoyn leszűkül a látótér, viszont ez a bazinagy pajzs is egyetlen lövésre ripityára megy, szóval sz*rt sem ér.


Magyarországhoz a YT-1300asok passzolnának. Alapvetően nem hadászati célra van kitalálva, de bizonyítottan alkalmas arra is, ugyanakkor bevethető szállítási, katasztrófavédelmi, lopakodási feladatokra is.

Meg hát egy ócska szar az egész, erre már 45 évvel ezelőtt is régi csókavasként hivatkoztak, szóval valószínűleg lenne pénze rá az államnak:D

2022. júl. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!