Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A magyar katonák hány százalék...

A magyar katonák hány százaléka szenved poszttraumás stressz szindrómában?

Figyelt kérdés

2022. júl. 13. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
0, mert itthon vannak.
2022. júl. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
0.0001% nem küldtünk ki sehova harcoló alakulatot. Normál bevetésen is érhet stressz, látsz olyat amit nem szeretnél de ez a munkád. Jó az állomány pszichés állapota, a pszichológiai támogatás.
2022. júl. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Milyen katona az olyan, amelyik egy háborúban sem vesz részt? Úgy szól a mondás, hogy nem katona az, aki minimum 1 háborúban nem vesz részt.
2022. júl. 13. 21:10
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#3 úgy osztod az észt mintha te olyan sok háborúban részt vettél volna, aztán egy szimpla fizikai erőnlétit tudnál teljesíteni?
2022. júl. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Milyen katona az olyan, amelyik egy háborúban sem vesz részt? Úgy szól a mondás, hogy nem katona az, aki minimum 1 háborúban nem vesz részt."


Szerencsére nem állunk háborúban senkivel, jó ha így is marad. ha akarsz mehetsz idegenlégióba, ott rendszeresen küldik az embereket ilyen helyekre. ha meg halálvágyad van hajrá vár ukrajna

2022. júl. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#4


De én nem is vagyok katona. Nem nevezem magam annak.

2022. júl. 13. 21:33
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"De én nem is vagyok katona. Nem nevezem magam annak."


Akkor meg mit kritizálod őket?

2022. júl. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy szól a mondás, hogy nem katona az, aki minimum 1 háborúban nem vesz részt."


Mióta?

2022. júl. 14. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem barátom, úgy szól a mondás hogy:


"Ha békét akarsz, készülj a háborúra! – Si vis pacem, para bellum!


- Julius Caesar"


Addig örülj amig a katonáink a laktanyában malmoznak!

2022. júl. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi katonák rendszeresen készülünk a háborúra. Lehet sokan azt gondolják hogy mi csak ücsörgünk és malmozunk,de nem. Folyamatosan gyakorlatozunk és fejlesszük magunkat, pontosan azért hogy ha majd fegyvert kell fogni és a frontre kell vonulni akkor a lehető legjobbat tudjuk nyújtani, mert ha egy ország egy háború kitörésekor kezdene csak el embereket képezni, meg sorozni az nagyon kellemetlen lenne. Egyébként a világon ha jól tudom kb. 45háború van jelenleg is amiből mi magyarok valami 10-12ben képviseltetjük magunkat, helyenként még ha csak rendfenttartó erőként is. Hidd el veszett oda nem egy magyar katona már Irakban és korábban Afganisztánban, csak persze erről nem igazán hallasz a sajtóban mert az fontosabb hogy Opitz Barbiról meztelen videó szivárgott ki.
2022. aug. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!