Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Oroszország miért nem képes...

Oroszország miért nem képes legyőzni Ukrajnát?

Figyelt kérdés
Lassan fél éve tart a háború. Közel sem egy liga a 2 ország és sík terület az egész. Azt meg ne mondjátok hogy a 7 db himar meg az 500 javelin állította meg az oroszokat
2022. aug. 7. 14:00
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

"Ha nem is erősödik de nem gyengül ahogy az EU hitte. Tovább kereskedik kelettel."


Nyilvánvaló volt, hogy a keleti piac felé fog fordulni. Ámde szankciózott árukat még Kína sem szállít nekik, a földgáz és olaj kereskedelem volumene pedig a töredéke az európaiénak és nyomottabb áron is veszik meg.


Oroszország egyszerűen lábonlőtte magát ezzel a háborúval.


Az USA és a NATO célja pedig már hónapok óta az orosz hadsereg kivéreztetése. Már most legalább egy évtizedre elvágták magukat minden komolyabb konvencionális háborútól. Minden háborús nappal tovább nő a veszteségük haditechnikában és emberéletben, ezeket pedig maximum nagyon hosszú távon tudják pótolni.

2022. aug. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
90%

"nyomottabb áron is veszik meg"


Szankciók előtt a gáz ára 3,5$ volt, szankciók hatására 7,5$. 20-al olcsóbban veszik meg, tehát a nyomott ár 6$, ami majdnem a duplája az eredeti árnak xD

2022. aug. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
62%

"Minden háborús nappal tovább nő a veszteségük haditechnikában és emberéletben, ezeket pedig maximum nagyon hosszú távon tudják pótolni."


Vágyálmok sajnos. Nem soroztak, 190 ezer emberrel vágtak neki, ami a hadsereg töredéke. Várta őket 300 ezer honvédő, ami csakhamar 700 ezerre lett duzzasztva, azóta is boldog boldogtalant mozgósítanak. 5x túlerő ellen haladnak a teljes NATO haditechnikája ellen, holott papíron a sikerhez a tamadóknak kellene ekkora túlerő. Ennek ellenére folyamatosan tudnak haladni.


Ebből az következik, hogy a győzelemhez nem az kell, hogy vágyalmokat kergetve leírjuk az orosz hadsereget, aminek éppen csak kis része van bevetésen...

2022. aug. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
16%
Hát jelenleg az Urals olaj világpiaci ára alacsonyabb, mint a háború és a szankciók előtt. Szóval a helyedben nem XD-ket irogatnék, hanem kinyitnám a csipámat, mielőtto ostobaságokat kommentelek.
2022. aug. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
64%

Ki beszélt olajról? Próbáld kinyitni a csipádat, gáz van oda írva.

Bár az is hazugság amit mondasz, mert az olaj ma 74, háború előtt február 16-án meg 71 volt.

Gyorsan keress valamit ami olcsóbb, nembaj, ha nem jön a témához! XD

Bár már semmit nem találsz mert a kenyértől az ásványvízig minden orbitálisat drágult, mert a szankciók működnek xD

2022. aug. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%

"Ki beszélt olajról? Próbáld kinyitni a csipádat, gáz van oda írva."


Hol írtam én gázt, te nagyon egyszerű véglény?


"Bár az is hazugság amit mondasz, mert az olaj ma 74, háború előtt február 16-án meg 71 volt."


[link]

2022. aug. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
64%

Ezt írtam: "Szankciók előtt a gáz ára 3,5$ volt, szankciók hatására 7,5$. 20-al olcsóbban veszik meg, tehát a nyomott ár 6$, ami majdnem a duplája az eredeti árnak xD"


Erre te ezt valaszoltad: "Hát jelenleg az Urals olaj világpiaci ára alacsonyabb, mint a háború és a szankciók előtt. Szóval a helyedben nem XD-ket irogatnék, hanem kinyitnám a csipámat, mielőtto ostobaságokat kommentelek"



Remélem így már tudod értelmezni hol a gond, ellenkező esetben fordulj szakemberhez, hátha még kezelhető.

2022. aug. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
22%
Amit meg linkeltél az pont alátámasztja amit írtam :D
2022. aug. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
7%

"Amit meg linkeltél az pont alátámasztja amit írtam :D"


És azt nem, amit én írtam? :D Attól hogy te szerencsétlen orosz f..sz szomó mamlasz kiválasztasz egy tetszőleges pontot a grafikonon, ahol valami kiugróan magas vagy alacsony érték van és elkezdesz örülni, hogy "jáj de jó dikk, engem támaszt alá a grafikon", akkor azért remélem hihetetlenül ostoba fajankónak érzed magadat. :)

2022. aug. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!