Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az USA vezetőinek (nem a...

Az USA vezetőinek (nem a szenilis vénembernek, hanem azoknak akik a valódi döntéseket hozzák) elment a maradék esze, hogy öngyilkos akcióra készülnek Oroszország és Kína ellen?

Figyelt kérdés
Mit gondoltak, amikor nekimentek minden riválisuknak egyszerre, egyidejűleg kinyírva a saját csatlósukat, az EU-t? Hatalmas erőkkel provokálják Kínát, hergelik Oroszországot, akik mellett ott a vilàg nagy része, kb.minden, ami nem az USA. Komolyan ennyi esszük van? Nem fogják fel, hogy ennek a vége egy Amerika alakú lyuk lesz, a kontinenssel az óceán fenekén? Direkt, látványosan cirkuszolnak, hogy kiprovokálják a pofont. Nekik persze Európa járulékos veszteség, nyilván. De azt miért nem fogjàk fel, hogy épp most húzzák le a dicsőséges demokráciájukat (és vele a mienket) a klotyón. Mi van a fejükben? Benneragadtak egy hollywoody movie-ban, vagy mi a szar bajuk van ezeknek?

2022. aug. 15. 00:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
45%

Hosszú évekig ők játszották a világ csendőre szerepet, minden úgy volt ahogy a fehér házban eldöntötték. Csak közben néhány dolog megváltozott a globális játéktéren. Főleg a kínaiak elértek egy fejlettségi szintet amikor már bátran azt mondhatják hogy ennyi volt ne tovább. Az USA persze nem vonulhat vissza mert az a gyengeség jele lenne.

Kína érzésem szerint hamarosan lépni fog katonailag mert európa ki van vérezve, nincs már kapacítása tajvan támogatására egy konfliktusban. Az usa erőforrásainak egy része is le van kötve ukrajnában.

A kétfrontos háború a Föld két ellentétes pontján logisztikailag nagy erőket köt le és gyengíti az usa katonai erejét.

Kérdés hogy az usa be akar-e vállalni egy közvetlen konfliktust kínával ami több amerikai anyahajó elsüllyedésével járna.

2022. aug. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
56%
Még a kérdést sem értem. Te miről beszélsz?
2022. aug. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
39%
Az USA-ban jelenleg a Baloldal van hatalmon. Szerintem mindent elmondtam, leszerepeltek, megint, mint mindig.
2022. aug. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
13%

#3 Pont amiatt csinálnak megint baromságokat, mert jönnek a félidős választások novemberben és arra szeretnének valamit felmutatni a népnek, hogy feledjék az energia válságot meg a sok milliárdos kiadást az ukránoknak, amiből jól bevásároltak ott földet meg ásványkincseket az amcsi milliárdosok.

Remélem addig nem robbantanak ki egy világháborút és az amerikaiak észhez térnek és elzavarják a demokratákat a fenébe.

2022. aug. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
Miről beszéltek?
2022. aug. 15. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Isti22 ***** válasza:
75%
Nem kell türelmetlenkedni, jövő tavasszal lesznek friss GDP adatok, majd akkor látszódik, kinek fájt jobban.
2022. aug. 15. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%
Én nem vagyok Fideszes , de egyetértek az usa olyan mint egy kiöregedett oroszlán aki szakadékba hajtaná az eut.
2022. aug. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
62%
Úgyis aktuális már egy kis leépítés az usánál, - értelmes ember nem hullajt könnyeket ilyen degenerált, erőszakos, minden lében két kanál "nemzetért"...
2022. aug. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%

#8 Ez jogos, de nem szabad elfelejteni, hogy a te Földed megsemmisítésére is alkalmas atomarzenál van jelenleg ennek a degenerált nemzetnek a kezében.

Nagyon nem mindegy hogy ki van a piros gomb közelében.

2022. aug. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
49%
Ez már akkor nem volt az "én Földem", amikor anyámék sikeres fénymásolást végeztek az apámmal... Létráról szarok bele "az én Földembe", - ahol mindenki csak egyoldalúan osztja az eszet és "elvár" másoktól, miközben ő maga semmiről nem képes lemondani!
2022. aug. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!