Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mennél határvadásznak? Miért...

Mennél határvadásznak? Miért mennél/nem mennél?

Figyelt kérdés
2022. aug. 15. 18:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
90%
Gondolkodás nélkül elvállalnám ezt a munkát, ha nem volna bevételem és olyan szegénységben élnék, hogy rászorulnék. Ahol 20 emberből 18 munkanélküli, ott nagyon nem mindegy, hogy adódik-e egy ilyen lehetőség vagy sem.
2022. aug. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
74%
Aprópénzért nem megyek én oda. Akkor már inkább érdemesebb az Aldiba árufeltöltőnek menni
2022. aug. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
64%
menjek akinek két anyja van
2022. aug. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

#8 vagyok, nem értem a lepontozást parasztok :D


Egyszerű tény, hogy a mingránsok célországa nem mi vagyunk, az is egyszerű tény, hogy a kormány pénzért osztogat letelepedési engedélyeket. Az is egyszerű tény, hogy a kormány simán engedi hogy külföldi arab, kínai befektetők felvásárolják az országot.


És az is tény, hogy értelmes ember már elhúzott ebből az országból, látszik a gyakori színvonalán is ;)

2022. aug. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
30%
Leszünk mi célország hidd el. Ha nyugaton átvették a hatalmat mi jövünk.
2022. aug. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
42%

[link]


Itt ki van írva, hogy milyen feltételek kellenek, hogy valaki határvadász lehessen.

Dióhéjban annyi, hogy az adott egyén tudjon írni és olvasni.

Innentől szinte bárkit felvesznek, plusz egy fizikai és egy pszichológiai alkalmasság. Aki nem felel meg, azt is át fogják rugdalni, mert annyira kell az ember oda a kormány szerint.

Láttam youtubon egy videót, és az is határvadász lett, aki 100 méter gyaloglás után össze esne. Ennyi.

Érdekeség még csak most jön.


A szerződéses határvadász feladatai:


az államhatár őrzése,

felderítés,

az államhatár jogellenes átlépésének megszakítása,

az államhatár rendjét közvetlenül veszélyeztető konfliktushelyzet és a tömeges méretű migráció kezeléséhez szükséges intézkedések megtétele.


Maradjunk annyiba, hogy jogilag mindegyikbe bele lehetne kötni, mert jogilag elég sok kérdés merül fel az emberben, aki gondolkozik is.

Pontosan milyen törvények, vagy szabályozások vonatkoznak egy határvadászra?! Mit tehet meg és mi az amit nem?!

Egyenértékű lenne egy rendőrrel, nem hinném.

Ez nem más mint a fidesznek, egy össze csapot szabályozása. Majd lesz ahogy lesz.

Vicc az egész!!!

2022. aug. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 herkqles821211 válasza:
33%

Ordenálé nagy baromságo(ka)t írtál le.....16-os válaszoló!

Elvéreznél a pszichológusnál 1 perc alatt.

Egyébként a pszichológiai teszt,azonos a rendvédelmisekével,amit nem tudsz abba miért okoskodsz???

2022. aug. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
48%

17-es. Hülyeségeket ne írjál.


Amiket meg ki írtam, annak a 90%-ka rajta van a határvadaszok weboldalán.

Nem okoskodok, csak jóval nagyobb rálátásom van, mint neked. Plusz én használom az eszemet is, ami neked nem hinném, hogy túl sok van. :D

Néz utána a törvényeknek, és rá fogsz jönni, hogy mennyi okos dolgot írtam le, időbe fog telni neked, mert ész is kell hozzá. Sok sikert. :D

1 hónapja voltam pszichológusnál, és rendbe talált. Fegyvertartás miatt. :D

16-os vagyok.

2022. aug. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

Lepontoznak a krumplizabáló prolik, miközben visítanak a panelban amit kínaiaktól bérelnek, hogy a gonosz migráncsok idejönnek elvenni a minimálbéres gyári munkájukat :D


Remélem megdöglötök hamarosan mind amikor drága kormányotok lekapcsolja rátok a fűtést :D

2022. aug. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

19-es.

Ha nem bírod elviselni, hogy lepontoznak az a te bajod.

Több hülyeséget, már légy szíves ne írjál.

krumplizabáló prolik, gonosz migráncsok idejönnek elvenni a minimálbéres gyári munkájukat....

Ember! Te mi f@szomról beszélsz, komolyan te normális vagy???

Ha ennyire nem tudod elviselni, más emberek kritikáját, akkor ne írogassál ide.

2022. aug. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!