Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Háborúban engem is behívnának...

Háborúban engem is behívnának katonának?

Figyelt kérdés

Gerincferdülés, lúdtalp, 4-es szemüveg

Mondjuk a gerincferdülés nem biztos, 10 évig mondták, hogy van, most meg 2 orvos is azt mondta, hogy nincs.


2010. szept. 23. 23:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem csak téged, még a betegeket is. Háborúhoz egy szem kell és négy végtag. Máj lép vese nélkül még mehetsz.
2010. szept. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szemüveggel 2-es kategória vagy, gerincferdüléssel elvileg szintén. Háború esetén először az első kategóriásokat, majd a másodikat, majd harmadik, és így tovább hívják majd be.

Azaz igen, behívnának akkor, ha az első adag ember nem tudná megállítani az ellent.

2010. szept. 24. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Legvégül pedig az öregek, gyerekek és a rokkantak. De őket már csak ha minden kötél szakad. Ezt a példát csak azért írom, megérts te mennyire alkalmas vagy. Semmi bajod sincs, mire bújnál ki?
2010. szept. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

be be


de ilyen orbánokért vagy gyurcsány félékért vagy akár az Európai únióért hogy nem fognék fegyveert az biztos


inkább átélnék az oroszokhoz :D

2010. szept. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem akarok kibújni, de csak honvédelemért vonulnék be, és csak akkor, ha a hadseregünk kicsit modernebb lenne. Amúgy 17 éves vagyok és nem az a sportoló alkat, szóval nem tudom, hogy milyen jól menne a kiképzés :S
2010. szept. 24. 13:16
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy hadseregbe nem csak katonák kellenek. Lehetnél menzás, vagy wc pucoló, krumplihámozó, lőszer és golyóállómellény tesztelő, aknaszedő, egy szóval a gyenge fizikumúaknak is tudnak munkát adni.
2010. szept. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudnak, ha háborús idő van, békeidőben nem vesznek fel mindenféle gyenge fizikumut meg beteg embert....csak hogy tévedés ne essék.

A háború kicsit más. De remélem itthon mi ezt nem tudjuk meg sosem.

Katona

2010. szept. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%

Hát persze hogy,!

Régen csak ágyútölteléknek hívták a népet,

/persze ez ma is így lenne/

A hivatásosok meg csak mentenék a bőrüket.

2010. szept. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Az "agyatlanság" hatalmas előny!

Azt ugye tudjátok, hogy a háborúnak mi az első áldozata?

2010. szept. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát Te!
2010. okt. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!