Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az ukránok miért gyilkolják a...

Az ukránok miért gyilkolják a saját embereiket?

Figyelt kérdés
[link]

2022. aug. 20. 14:31
A kérdező szavazást indított:
Mert gonoszak.
Nincs ezzel semmi probléma.
22 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
oroszhirek.hu XDDDDD
2022. aug. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

„294/2. hds. I. a. 43. I. 24. szám


HADPARANCS


[…] 2. Vegye tudomásul mindenki, hogy innen sem betegség, sem sebesülés, sem fagyással el nem engedek senkit. Azon a területen, hol gyülekezésünket elrendelték, hol az újjászervezést végrehajtjuk, ott marad mindenki, míg meg nem gyógyul, vagy el nem pusztul.


3. A rendet és a vas fegyelmet a legkeményebb kézzel, ha kell, a helyszínen való felkoncolással, de helyre kell állítani. Ennél kivétel nincs, legyen az tiszt vagy rendfokozat nélküli honvéd, aki parancsomnak nem engedelmeskedik, az nem érdemli meg, hogy nyomorult életét tovább tengesse és nem engedem, hogy szégyenünket bárki is tovább nagyobbítsa. […]


vitéz Jány vezds. hds. pk"

2022. aug. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
Támogatom őket ebben.
2022. aug. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Az oldal amit linkeltél megbízhatatlan. A Kreml-ből üzemel.
2022. aug. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
20%
Csak a vezetők gyilkolásszák,ahogyan az EU vezetése,ami csupán néhány emberből áll teszi tönkre európa gazdaságát. Ezeket kellene felelősségre vonni!
2022. aug. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Kraken ezred? Évek óta otthon vagyok a témában, de róluk még nem hallottam. Nyilván valami ruszki koholmány, mint már annyi volt ebben a háborúban.
2022. aug. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%
Mert primitív, szláv népek, akárcsak az oroszok. Ezeknél lejjeb, csak az afrikai machetével, egymást felszeletelő négerek vannak. De csak azért, mert azok esznek is az áldozatból néha. Amúgy a mentalitás kb egyforma.
2022. aug. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#2: Látod? JÁNY GUSZTÁV VEZÉREZREDES 1943. JANUÁR 24-I HADPARANCSA Amikor a német nácik oldalán harcoltunk, akkor voltak ilyen szabályok. Most az ukrán nácik ugyanezt csinálják. Nácítlanítani kell Ukrajnát.
2022. aug. 20. 16:46
 9/13 anonim ***** válasza:

"Kraken ezred? Évek óta otthon vagyok a témában, de róluk még nem hallottam. Nyilván valami ruszki koholmány, mint már annyi volt ebben a háborúban."


Februárban alakult,

[link]

2022. aug. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
13%
azért kíváncsi vagyok arra a kreténre aki itt pontozgat
2022. aug. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!