Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy az angol tisztek szerint a frissen kiképzett ukránok csak golyófogónak lesznek jók?

Figyelt kérdés

Az angol kiképzők szerint csak golyófogónak lesznek jók a most kiképzett ukránok.



[link]



Mi a véleményetek?



2022. szept. 6. 13:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%
Jó hír, reméljük, így lesz, és minél nagyobb vereséget szenvednek az őrült, náci ukránok az izraelita vezetőikkel együtt.
2022. szept. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%

#1 Emberek halnak meg, huhú, jeee, örüljünk!


De komolyan elképzelésem sincs mi megy a fejetekben, amikor ilyeneket írtok.

2022. szept. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%
Mandinert nem nyitok meg, de egy biztos: kiképzéssel biztos sokkal több esélyük van, mint anélkül.
2022. szept. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

Nézz csak egy sima cs go-t. Egy frissen belépett ember meg se tudna mozdulni egy profi gamer ellen. Oké, ez csak egy játék...

De aki hivatásos katona, az már tud dolgokat. Több éves kiképzést kapott, sok dolgot rutin szerűen csinál már, tudja mit hogy kell használni, hogyan kell rejtőzködni, lőni. A megugrott adrenalin szintel is hihetetlen gyorsan tud reagálni, nincs lefagyás, tudja mi a dolga.

Míg akik tényleg kapnak csak egy gyorstalpalót, majd fegyverrel a kezében küldik a frontra, na az érdemben sokat nem fog tudni csinálni. Semmi rutin, semmi tapasztalat, idegesség, halál félelem stb.

Teljesen mindegy, hogy milyen nemzetiség vagy miről van szó ezek tények.

Nekem is volt már a kezemben légpuska, jól is tudok lőni vele. Ilyen 20-30 méterről, támaszték és távcső nélkül egy pici célpontot is eltalálok, vagy valami mozgó célpontot is. De ezek nyugodt körülmények. Háborúban nekem hasznom nem lenne. Hiába ellenség, embert én nem tudnék és nem is akarok ölni.

2022. szept. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
Igazuk van. Arra képzik ki őket. Komolyabb feladatuk nincs, csak hulljanak el.
2022. szept. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25%
2, nem tudom, a gonosszal nem igazán szimpatizálok, aki elnyom, terrorizál, gyilkol ártatlanokat. Inkább a pusztulásának drukkolok. Inkább a fiatal orosz katonákat sajnáld ezek helyett a nácik helyett. Ezek rendszeresen hadifoglyokat és a saját civiljeiket gyilkolják, és egy olyan területért harcolnak, akár meg is halnak, ami orosz többségű. Zelenszkij is egy utolsó pszichopata bohóc. Ha választani kell, akkor inkább 100 ukrán, mint egy ártatlan orosz.
2022. szept. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
30%
Mandinert nem olvasunk, akkor is hazudnak, ha kérdezik őket. Amúgy a cikkben egyetlen egy forrás sincs, se kép vagy hanganyag, vagy bármi. "Józsi aszonta, hogy hő meg há!"
2022. szept. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%

1. Ez minden háborúban így van, ezen nem tudom mit akadtok fent. Vagyis értem, mert a ruszki propagandának kell mindig valami, amit könnyen el lehet adni.


2. Egy kiképzőtiszt sosem fog finomkodni, nem fogja dícsérni a katonáit, nehogy elszálljanak.


3. Ha túlélik az első bevetést, onnantól kezdve autoidakta módon megtanulnak harcolni.


4. Vélhetően területvédelmis embereket képzett a pali, azok olyanok mint mi nálunk a polgárőrök, Rambo szintű tudásra nincs szükségük.


5. Ezek ukrajnai gyorstalpalók, akiket Nyugaton képeznek, nagyon komolyak lesznek. De egyébként sántít a dolog, nagy Ukrajna, van hely nyugodtan képezni a fiatalokat, meg igazából idő is, mert nem 2 hét múlva omlik össze Ukrajna, meg az újoncok nélkül is meg van az ukrán sereg.


6. Azért tényleg jó lenne konkrétabb forrás is.

2022. szept. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
Részben azért nem értek egyet, mert valamit azért tudnak így is, de ehhez gyakszi kell, sok éves gyakszi.
2022. szept. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
Friss hír, hogy a Wagner-csoport (az orosz Lenin-fiúk) Észak-Koreából szerzi be a fegyvereket és a muníciót.
2022. szept. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!