Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hogyan kerülhetek US Navyba...

Hogyan kerülhetek US Navyba vagy más USAF seregébe? Akár francia vagy angol légió is szóba jöhet?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy korona miatt nagyon elszegényedtünk. Nem fejeződött be a hájújítás, hamarosan elvesztjük az albérletet is, apám mindjárt nyugdíjba megy, és anyagi csődben vagyunk, én az egyetemet lehet nem fogom tudni befejezni, mert internet nem lesz ott ahova elköltözünk, és megse fogjuk tusni kifizetni, tehát 2 évre szeretnék kimenni szerezni annyi pénzt, hogy kimentsem a szüleimet a sz@rból. Azt tudom hogy kell zöldkártya meg fizikai követelmények, de a fizikummal megtudok felelni, hisz testépítő vagyok, és sok katonai sajáttestsúlyú gyakorlatot, illetve súlyzós gyakorlatot csinálok, így en block megfelelek az elvárásoknak,és tusom hogy belefognak ebbe kötni egyesek a fizikaihoz, de nem fogok rá reagálni. Esetleg aki volt már ott, vagy hallott ismerőse felől, azt tud mondani egy ismertetőt? Beszélek angolul és franciául rendesen, mivel mindkettőt suliban tanultam, és használom is.
2021. márc. 15. 13:50
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

"Beszélek angolul és franciául"

Ebben az esetben ne egy magyar honlapon érdeklődj.

Gondolom ki tudod guglizni (ha már egyetemista vagy), hogy mi a célszervezet elérhetősége.

Az egyetemet nem lehet hanem biztos, hogy nem fogod befelyezni, mert 2 évet nem tudsz csúszni (gondolom a TVSZ-t olvastad).

Nem akarom leírni, hogy kamu a kérdés, azt megteszik majd mások.

2021. márc. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Annyi eszed van, mint egy marék döglött molylepkének :)
2021. márc. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát ja, ahogy látom, kb ilyen néppel vagyok körülvéve, és ilyenekre "számíthatok".. Viccek vagytok :')
2021. márc. 15. 17:06
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Ki mondta, hogy magadon kívül bárkire is számíthatsz.
2021. márc. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Válaszolnék neked normálisan is, de miért tenném meg ezt egy troll kérdésnél?
2021. márc. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező ha valóban be akarnál kerülni egy ilyen szervezetbe akkor használnád a google-t. Egyébként én egy másodperc alatt találtam választ erre
2021. márc. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Jah a zöldkártyát azt csak úgy árusítják minden sarkon. Ha annyira nagyra vagy telve a fizikumoddal, erőnléteddel és hogy mindent megcsinálsz, akkor menj el az építőiparba. Napi 12-15k-t fizetnek a nehezebb fizikai munkáért (tisztán a markodba), s hidd el hogy sokkal kisebb fizikai megterhelés mint amilyen kemény egy katonai kiképzés.
2021. márc. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2021. márc. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2021. márc. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2021. márc. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!