Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az Egyesült Államok miért nem...

Az Egyesült Államok miért nem indít légicsapást Moszkva ellen amikor lehet látni hogy most elég gyenge Oroszország sok szempontból?

Figyelt kérdés
2022. szept. 21. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a helyzetet gondolod végig úgy valóságában... szerintem könnyen kitalálod, hogy miért nem.
2022. szept. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%

Felreppennek a repcsik. Oroszország 2szer felszólít, kb 10mp és már repül is az atom az USA felé.

Most komolyan el kell magyarázni, hogy az egyik atom hatalmat miért nem jó bacogatni??

Ha nagyon akarnák az oroszok már rég le lenne zárva a háború. De eddig nagyon humánusak voltak. Minnél kevesebb áldozatot akartak. De ha egyik módszer nem megy, mert a többi nagyhatalom beleszól, akkor lesz más... Ezt jelentette be kb ma Putyin is.

2022. szept. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Az lesz Putyin sírjára írva, hogy "Ha nagyon akartam volna nem haltam volna meg." 🙄
2022. szept. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Salamon Bálint ***** válasza:
100%
Atomhatalmat nem szokott az ember csak úgy megtámadni.
2022. szept. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert ha nagyon begurulnak akkor esetleg a kiindulási légibázosokra odab.sznak egy-két atomtöltetet. A ruszki hadsereg 20-25 évvel ezelőtt sokkal sz.rabb helyzetben volt mégsem támadta meg őket senki pont ezért. Észak-Korea hadserege még harmatosabb harcértékét tekintve de Kim bá'nak be van spájzolva 1-2 atombomba ezért nem támadják meg.
2022. szept. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

5. Nem azért nem támadják meg,hanem hogy ne derülhessen ki az átverés:


"1945/2022 US/Russian Atomic/A-Bomb manipulations"


[link]

2022. szept. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!