Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Orosz tartalekos katonáknak...

Orosz tartalekos katonáknak igaz hogy minden felszerelest saját maguknak kell megvenni ha életben akarnak maradni?

Figyelt kérdés

Optikai irányzek .alcaruha .elsősegély doboz ,kerámia betétes golyóálló mellény.

Bakancs .stb


Orosz háború parti Blogger írta hogy bölcsen teszik az újak ha ezeket hozzák magukkal.


Akor mit ad a hadsereg ? Ak47 és esetleg pár kézigranat és lőszer és egykis kaja .

Többit meg old meg magad ?


2022. szept. 22. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta Magyarország, nálunk a kórházba is neked kell vinned mindent...
2022. szept. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1# miért külföldön adnak mindent a kórházba?
2022. szept. 22. 20:42
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

2-es: én egyszer voltam kórházban itt Dániában, vakbélműtét miatt.


Az összes kórteremben volt WC és zuhanyzó, természetesen WC-papírral, szappannal, kézfertőtlenítővel, samponnal, mindennel. Kaptam ruhát, törölközőt, papucsot, sőt, még hajsapkát is. Napi háromszori étkezés biztosítva volt, minden étkezésnél 5 menü közül lehetett választani, volt vegán, kóser/halal, kímélő, minden. Az orvosok és az ápolók mind vérprofik voltak, tökéletesen beszéltek angolul (mert akkor még nem beszéltem annyira jól dánul), semmi panaszt nem tudnék felhozni.


Konkrétan ha egy darab alsógatyában, bármiféle irat vagy pénz nélkül jelentem volna meg, akkor is tökéletes ellátásban részesültem volna. Ahogy annak lennie kéne. És ez nem magánkórházban volt, hanem államiban.

2022. szept. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kórház hotel .vegulis ok többet keresnek így gondolok ottani tb is több abol telik rá nem mindegy hogy 200 e Ft fizubol vonnak vagy 800 e fizubol.
2022. szept. 22. 21:52
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ez így működik ott is, bemész a boltba és azt mondod kérek 20 dkg parizelt meg tessék már csomagolni nekem egy repmellényt és egy infratávcsövet 😂

Nyilvánvalóan hiányosabb lesz a felszerelésük mint az aktív állománynak, de ami legjobban kell azt nem veszed meg a boltban.

2022. szept. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

4-es: nincs külön TB, mindenkinek alanyi jogon jár az orvosi ellátás. Az EÜ-rendszert az állam az adóbevételekből látja el. Ha nincs munkaviszonyod, akkor is.


Egyébként míg Magyarországon az átlagos összadóteher (beleértve a különböző járulékokat is) egy munkavállaló számára 43,6%, addig itt Dániában csak 35,2%. Én viszonylag jól keresek, és összesen a bruttó fizetésem 36%-át fizetem be adóban és járulékokban.

2022. szept. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6# százalékban oké többet fizetünk de reál értékben nem és ez jobban számít.

Mert árak ugyan azok mint nálunk

2022. szept. 22. 22:54
 8/10 A kérdező kommentje:

5# nálunk is tudsz venni ilyesmit csak fegyvert nem .ezek nem illegális cuccok .millitary meg vadász boltokban minden van .


Kivéve golyóálló mellényt de azt is lehet venni .

2022. szept. 22. 22:56
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 tudsz venni repmellényt, de nem olyat ami a harctéren ér is valamit
2022. szept. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Oroszoknal biztos lehet kapni jobbat is nagy ország.


Valahogy ki kell birniuk egy pár évet és övék lehet azovi tenger és donbasz .herszoni termőföldek és a krim vizelatasa is meg lesz oldva .


Meg kell nyerni ezt a háborút bármi áron.

2022. szept. 22. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!