Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » "A" korlátlan (motoros)...

"A" korlátlan (motoros) jogsihoz milyen saját felszerelés kell a gyakorlaton?

Figyelt kérdés
Saját sisak, kesztyű, ezeket tudom. Kell a rutin/forgalmi gyakorlatra és vizsgára még valami más is amit nem adnak? Olyat is hallottam, (ez lehet marhaság) hogy saját motoron kell vizsgázni.Fullra nem vagyok képben sajnos, csak tervben van még tavaszra. Köszönöm előre is a válaszokat!

2022. febr. 16. 01:47
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Sajat motor sztem tulzas, mivel ha nincs jogsim ra akkor minek vegyek sajatot, nem biztos, hogy megszerzem, hogy viszem el a vizsgara ha nem mehetek rajta?

Van motoros felszerelesed az csak teged véd.

Mennyire kötelező azt nemtudom.

Anno egy bukósisakban vizsgaztam semmi motoros öltözék de az sem tegnap volt.

2022. febr. 16. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

amikor én tanultam akkor magasszárú cipő, hosszú farmer nadrág és pulcsi kellett mindenképp

bukósisakot tud adni az iskola, de jobb ha sajátot viszel, méret és kényelem miatt is. kesztyű nem volt kötelező

protektorokat nem kell vinni, azt az iskola adja majd (legalábbis nekünk így volt)

saját motoron tanulni van lehetőség, de ez azt jelenti hogy kell valaki mindig aki kimegy vele vagy kiviszed utánfutón

másik dolog amit vinni kellett az fülhallgató, bekell dugni a kis walkie talkieba amit ad az oktató, így tudja majd mondani mit és mikor kell csinálni (ez csak forgalomba kell majd)

2022. febr. 16. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Némelyik iskolának, vagy oktatónak van saját motorja, némelyiknek nincs. A felszerelésnél kötelező a hosszú ujjú nadrág és felső, sisak, kesztyű, gerincvédő, térdvédő, zárt cipő, vagy bakancs. Hogy mit tud biztosítani az oktató és mit kell neked beszerezned, azt az oktatóval, illetve az iskolával kell megbeszélned.
2022. febr. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2022. febr. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Saját motorral vizsgázni nem más, mint az oroszlán bajszának a húzgálása. A vizsgabiztosok bizonyára ismerik a saját gépparkjukat.

Szerinted mit szólna, ha kiderülne, hogy jogosítvány nélkül vitted a motorodat a vizsga helyszinére?

2022. febr. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kesztyű is kell mindenkeppen ahogy írtad.

Előzőnek csak annyit, hogy a vizsgabiztos le se ...ja hogy saját motorral vizsgazol-e vagy sem. Én sajat motorral jartam oktatasra, meg azzal is vizsgáztam. Persze mindíg hoztak vittek utanfutóval! :) :) :)

2022. febr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!