Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Kelet-Ukrajna orosz megszállás...

Kelet-Ukrajna orosz megszállása meddig tarthat? Ez a konfliktus is elhúzódhat 50-100 évig, mint Észak-Ciprus török megszállása vagy a Golán izraeli megszállása, annektálása?

Figyelt kérdés

2022. szept. 29. 23:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
#10 Najó, nem vicc, hanem elmekórtani tünet. Bocsi, többre most nincs idõm, talán holnap este, vagy vasárnap vmikor.
2022. szept. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
#11 Bele se nézel, de engem próbálsz hülyének beállítani?! 🤨Szánalmas.
2022. szept. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
#12, Honnan veszed, hogy bele se néztem? Ha nem néztem volna bele, komoly ese habbal, stb.elemzésnek is tarthatnám. Najó, azt elfelejtettem írni, hogy ostoba konteo, mese habbal, stb.
2022. okt. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#13 A videóban elhangzó dolgokról beszélnek az európai parlamentben is, ez már csak annak konteó, aki nem is akarja felfogni, hogy mi történik. Szóval a válaszod nem engem, hanem téged minősít.
2022. okt. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
# 14 kibírom :DD
2022. nov. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!