Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ez a számomra új elmélet;amely...

Ez a számomra új elmélet;amely szerint nem léteznek és soha nem is léteztek nukleáris fegyverek honnan ered?

Figyelt kérdés

Az elmélet szerint Hirosima és Nagaszaki bombázása sem atommal történt.Az összes kísérleti atomrobbantás is mind csalás volt.Valójában nem robbant soha sehol nukleáris fegyver.Sőt nincsenek is ilyen fegyverek.

Itt ezen az oldalon találkoztam ezzel a vélekedéssel.



#Nukleáris fegyver.Nem kell félni,nincs ilyen.Csalás,hamisság.
2022. okt. 3. 07:36
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Valamelyik idióta agyának mélyéről.
2022. okt. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Onnan, hogy mi réges-rég egy szimulációban élünk és az életnek nevezett valami, gyarorlatilag egy számitógépes játék!
2022. okt. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező, te magad vagy az, aki állandó ezt beírja mindenhova. Átlátszó, ahogy úgy teszel, mintha semmi közöd nem lenne hozzá, holott te terjeszted ezt.
2022. okt. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Az emberek értelmi szintje fokozatosan csökken. Ez nem vélemény, hanem statisztikai adat. Egyre több az elmeroggyant konteós.
2022. okt. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

3


Tévedsz.Nem én vagyok ennek a terjesztője.Csupán csak érdekel,hogy honnan származik.Van-e valami komolyabb háttere..stb.

Bár azt megvallom,hogy kifejezetten örülnék ha nem léteznének atomfegyverek.

De szerintem az csak hiú ábránd,hogy nincsenek ilyenek.

2022. okt. 3. 08:00
 6/9 anonim ***** válasza:
65%

Az én összeesküvés-elméletem a jelenségről: A fidesz internetes közhangulat befolyásolási projectjének részeként meg akarják mérni, hogy a gyakorinak mekkora befolyása van a magyarokra. Emiatt elkezdtek itt terjeszteni valami totális baromságot, amiről biztosan nem hallott még senki (hogy nem létezik az atombomba), aztán pár hét után majd megmérik, hogy hányan hiszik már el, hányan bizonytalanok, stb. Aztán ezt az infót felhasználva fogják terjeszteni a komoly dolgokat is.


Aki követi a gyk politika rovatát annak nem újdonság, hogy nagyon kemény propagandaháború volt itt eddig is, teljesen egyértelmű, hogy sok kérdést olyanok írnak ki, akiknek ez a munkája ("mi a véleményetek arról"). Az atombombatagadók kitartása, és hogy hiba nélkül megjelennek minden releváns kérdés alatt is arra utal, hogy pénzt kapnak azért, amit csinálnak.

2022. okt. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4, ez igaz viszont ez keményen ellentmond az evolúcióval.
2022. okt. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem volt holdra-szállás, gyíkemberek, chip van a covid oltásban, laposföld-hívők, chemtrail - honnan erednek? Valamelyik pihent agyú idióta agyának a mélyéről aki áltudományos érveket kreál mögé hogy olvasottságot, 5 perc hírnevet generáljon magának. Hatalmas üzlet van a konteókban! A kiagyalója is tudja hogy baromság, de amíg jól csenget neki a kassza addig nem érdekli hogy a hülyék hiszékenységével keres pénzt.
2022. okt. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Tessék. Lehet csodálkozni [link]
2022. okt. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!