Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Oroszország és Amerika miért...

Oroszország és Amerika miért még mindig atomfegyverekkel fenyegeti egymást, amikor a jövő a biofegyvereké?

Figyelt kérdés
Az utóbbi évtizedekben rengeteget fejlődött a biotechnológia, olyan módosított vírusokat és baktériumokat lehetne elszabadítani, hogy ihaj. És nem kell hozzá semmi olyan infrastruktúra, mint egy atomrakéta továbbításához, elég mondjuk megfertőzni vele egy "turistát", aki ráköhög egy moszkvai csövesre és kész.

2022. okt. 10. 22:33
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
4%

"Őőő de. Én villamosmérnök vagyok"

Megint te vagy az elcseszett villamosmérnök?

2022. okt. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
91%
Igen, én vagyok az, neked miféle végzettséged van, hogy ilyen magabiztossággal próbálsz alapvető történelmi és fizikai tényeket tagadni? Csak nem egy kvantumfizikussal, atomfizikussal, vagy történésszel van dolgunk? Sajnos az írásaid alapján a nyolcáltalános valószínűbb, mint a PhD, de ha tényleg ilyen magas fokú végzettséged van, akár egy olyan területen, amelyek csak szegről-végről érinti az atomfizikát (ahogy én is csak a szakmámhoz szükséges anyagot ismerem, a proton-neutron-elektron szint alatti dolgokról már én sem tudnék magabiztosan beszélni), akkor szívesen elhiszem, hogy ebben van valami, de aki ezeket az irományokat kihányta az internetre, nálam sokkal kevésbé képzett a témában, hiszen neki semmiféle ehhez kapcsolódó végzettsége nincsen, csak kontárkodik.
2022. okt. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
88%
31es elcseszett villamosmérnök xdd és te ki vagy egy laposföld hívő, aki tagadja az alapvető fizikai törvényeket és jó ha az általános iskola megvan, és miután én is meg ő is megcáfoltunk jelzem nekem érettségim és kereskedelmi végzettségem van, csak szeretek olvasni a fizikáról és kvantumfizikáról, ezek után még neked áll feljebb és leírod sértődötten na engem hagyjatok hát xdd lol ki vagy te ember szakadok rajtad.
2022. okt. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!