Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mostmár tényleg napjaink...

Mostmár tényleg napjaink vannak hátra vagy ez megint valami pánikoltatás taktika?

Figyelt kérdés
Kína illetve több oroszbarát állam is kiadta hogy állampolgáraik hagyják el ukrajnát. Valamint moszkvában elkezdtek óvóhelyeket és mélygarázsokat kitakarítani. Tudom napi azinten jönnek ilyen temájú kérdések de ez eddig a legrosszabb amit olvastam
2022. okt. 16. 18:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
20%
10, pont az a baj, hogy az USA már belengette, hogy közbelép és lebombázza az oroszokat, akik meg vissza. Tehát tulajdonképpen az USA miatt fog bekövetkezni az Armageddon
2022. okt. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
55%
Nem lesz atomháború, az oroszoknak nincs (már) atomfegyverük.
2022. okt. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
2022. okt. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
81%
Nem hiszem, hogy Putyin egy romhalmazon akar úr lenni.
2022. okt. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
79%

Nem feltétlenól kell nukleáris fegyvert bevetniük, készülhetnek hagyományos fegyverrel is nagy csapásra. De szerintem csak pánikkeltés lesz ez is.


"10, pont az a baj, hogy az USA már belengette, hogy közbelép és lebombázza az oroszokat, akik meg vissza. Tehát tulajdonképpen az USA miatt fog bekövetkezni az Armageddon"

Tehát megint mindenki hibás csak az oroszok nem, érthető.

2022. okt. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Sajnos megnőtt az eszkaláció esélye :( holnap reggelre már bővebb infó lesz mi történt Pekingben...
2022. okt. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

A fene egye meg, csak egy babkonzervem van, úgy megdrágultak, hogy leszoktam róluk.

Az atomháborútól nem félek, mert egyrészt aligha lesz, másrészt meg ha mégis bekövetkezik, ráérek akkor beszarni, hiszen aki előre aggódik, az kétszer fél, de a felvásárlási láz az okozhat némi kényelmetlenséget, ahogy a karantén idején, ezért holnap kissé betárazok néhány tartós élelmiszert, kerül, amibe kerül, olcsóbb úgysem nagyon lesz.

Úgy látszik, egy-két hetes tartaléknak kell otthon lenni, bár jobban szerettem eddig, ha a boltban tárolják a kaját, mert egyrészt jobban értenek hozzá, meg az energiaköltség is őket terheli, másrészt ha megromlik mégis, akkor az nem az én károm, de lehet, hogy mégis olyan korban élünk, amikor indokolt egy kis előrelátás.

2022. okt. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
17: Mitől lenne felvásárlási láz? Ha ledobják az atomot, a sugárzás az élemiszerrel felpakolt házakba is ugyanúgy elér.
2022. okt. 17. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Arra tudok még gondolni hogy inkább nem e emiatt az újonnan kinevezett tábornok miatt döntöttek így mivel ő nyíltan megmondta nem érdeklik a civilek. Persze sajnos a rettegés ugyanúgy megmarad…
2022. okt. 17. 05:20
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen jön az armageddon áss egy lyukat és költözz oda.
2022. okt. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!