Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mérhetetlen karate tudásomat...

Mérhetetlen karate tudásomat hogyan tudnám hasznosan kamatoztatni?

Figyelt kérdés
6 éves korom óta járok karate, judo, taekwon-do edzésekre. Apám nagy Bruce Lee fanatikus volt és engem akart az örökösévé tenni. Ütnöm kellett a boxzsákokat reggeltől-estig, ez persze az iskola rovására is ment kissé, mert tanulásra nem igazán volt időm és energiám. Most 42 vagyok és úgy érzem teljesen tökélyre fejlesztettem a harci tudásomat, a nagy kihívásokra várok igazából. Anyagilag viszont a padlón vagyok és sosem tudtam pénzt csinálni ebből a tudásból. Akkor hogyan tovább?

2022. okt. 27. 19:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
98%
Ajánlhatom a francia idegenlégiót vagy az orosz-ukrán frontot.
2022. okt. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez troll kérdés vagy komoly választ vársz?
2022. okt. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Első körben bizonyíthatnád, hogy 2022-ben van még jogosultsága a karaténak. Például ha kevert harcművészeti versenyeken be tudnád bizonyítani, hogy a karate működik még mindig, akkor valószínűleg sokan szeretnének tanulni tőled és nem kell majd agyalnod a pénzkeresésen. De ez is olyan mint az élet más területei, először vetned kell, utána tudsz csak aratni.
2022. okt. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
*létjogosultsága
2022. okt. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
UFC - utána a ringben majd kiderül mennyire van tökélyre fejlesztve a "harci tudásod" :)
2022. okt. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
A lövedéket nem fogod te "lekaratéjozni", akármilyen nagymester is legyél.
2022. okt. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
92%
Rúgd szét a seggét a tolvaj politikus bandának!
2022. okt. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a zsákon kívül sohasem küzdöttél senkivel, különben nem mondanád, hogy tökélyre fejlesztetted a tudásodat. A harcművészetekben nincsen olyan, hogy tökéletes. Mindig lesz tanulnivaló és mindig lesz egy harcos, aki képes lesz arra, hogy legyőzzön.
2022. okt. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
98%
Tüzifát aprítasz ordítva.
2022. okt. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ilyen tökélyre fejlesztett harcművészeti tudás mellé komoly erőlét is tartozik. Keress nehéz fizikai munkát. Az építőipar csak terád vár!
2022. okt. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!