Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha ki találják hogy be sorozna...

Ha ki találják hogy be soroznak és menni kell háborúba akkor mi lesz velem? Kötelező megöletni magam?

Figyelt kérdés
Mi lenne velem? Biztos nem jönnék vissza élve, mi?

2022. nov. 7. 18:15
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
De nekem senki nem mondhatja meg mi a dolgom. Azért se.
2022. nov. 12. 15:07
 32/43 A kérdező kommentje:
És legalább fizetést adnának? Vagy még azt se?
2022. nov. 12. 15:07
 33/43 anonim ***** válasza:
47%
Nem, kérdező, nem kapsz fizetést. Hogy jut egyáltalán eszedbe?
2022. nov. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:
Mi az hogy hogy? Pofám szakad le tényleg.
2022. nov. 12. 15:29
 35/43 anonim ***** válasza:
Valami zsoldféle jár háborúban is.
2022. nov. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
52%

Richard Coudenhove-Kalergi jól kitervelte ezt az egészet, meg a Strauss. Ők már az 1900-as évek közepén is tudták, hogy ez lesz. Egységes "Páneurópát" akarnak. Nézz utána kérdező ennek a kifejezésnek. Valami beteg megfontolásból szerintük Európa lakosságának kevertfajúnak kell lennie. kinézetre leginkább az egyiptomi lakossághoz kell hasonlítaniuk: réz bőr, sötét fekete haj, a meleg éghajlat iránti rajongás.


Nem hiába váltatják már évek óta Európa éghajlatát, így akarják Afrikanizálni Európát, hogy egy szavannákhoz hasonló éghajlat legyen mire majd a fajkeveredés végbe megy. A HAARP és a Chemtrail segítségével ez megy is nekik hiszen ezeket az eszközöket részben erre a célra hozták létre.


Gondolom nem nehéz ebből rájönni, hogy az őslakos fehér ember nem igazán illik bele ebbe az újvilági idilbe és neki nem osztottak lapot ebben a játékban...

2022. nov. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
52%
Egyébként az idei aszályt is ezekkel az eszközökkel hozták létre. Ma már képesek tornádókat, cunamikat és aszályokat generálni egy gombnyomásra. Szörnyű, hogy már hol tart a technika és hogy milyen keveset tud erről a átlag ember, hiszen ezeket teljesen eltitkolják előlük.
2022. nov. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%
én is bajban lennék 32 évesen is ha be kéne vonulni. sorkatonaságot megúsztam, de mi lenne ha most szerveznének valamit, egyhamar kikészülnék mert még az utcai dolgokat sem bírom, nemhogy a katonai közeget. nyilván nem célom elfekvőben kikötni, csak épp nem bírom a terhelést, főleg ha előjönne egy ilyen kiabálós katonai közegben
2022. nov. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
61%
Ami még ijesztőbb, hogy a Kalergi tervet nagy többségben mindeki elfogadta az europai tanacson belük is. A 1005-ban zsidó értelmiségiekből álló csoportnak is tetszett az ötlet, hogy egy jól irányítható, nemzeti identitással nem rendelkező mesterséges népvándorlás útján kreált nemzetet hozzanak létre akik teljes értékben tudnak majd azonosulni a "woke" kultúrával és a nemzet fogalmáról még csak elképzelésük sincs, Az ilyen emberek a legirányíthatóbbak. bár a terv kivitelezését elodázták más tényezők miatt, de végül a 2030-at évet jelölték meg új határidőnek. A Konteó-doki voltam.
2022. nov. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
"1005-ban" 100%-bant akartam írni.
2022. nov. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!