Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lett volna érdeke a...

Miért lett volna érdeke a Fidesznek megöletni Váradi Andrást?

Figyelt kérdés
A Baloldal szimpatizánsai közül sokan azt állítják, hogy a Fidesz ölette meg. De miért tette volna ezt, amikor ő maximum 1 mandátumról tudott volna dönteni, ha megnyeri a szavazó körzetét. Ez túl nagy kockázat lett volna a Fidesznek, és ahhoz képest elhanyagolható nyereség. Az Együtt PM facebook oldalára a napokban került fel Váradi Andrásról egy videó, hogy emlékezzünk rá, és ott a baloldaliak megint elkezdték találgatni, hogy valószínű a Fidesz ölette meg. Én ebben azonban nem hiszek

2015. okt. 15. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Gondoljunk arra, hogy nálánál sokkal nagyobb sz...rekverő, veszélyes figurákat sem öltek meg. Simicska vagy gyurcsány is szabadlábon ugatnak. A politikai gyilkosság nem része a magyar közéletnek. A karaktergyilkosság, na, az igen, de a fizikai nem.

A véletlen halála jól jött nekik, szabadon csúsztatgathatnak, beszélhetnek hülyeségeket, a bíróságon bizonyítani kell.

2015. okt. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Andizsuzsi ***** válasza:
46%

Délelőtt itt egy jobbikos azt írta, hogy a kurucon azért nem vállalják a nevüket a cikkek írói, mert akkor minimum a családtagjaik "véletlen" baleset áldozatai lennének.


Összeesküvés elméleteket gyártók mindkét oldalon vannak.

2015. okt. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem tudni mi történt, de belegondolhatnál mekkora ciki lett volna, ha pont alcsútdobozon nem nyer fityiszes...

Fosnak ezek az imázsuk csökkenésétől.

2015. okt. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De akkor sem kockáztatnak meg egy gyilkosságot, mert az ki is derülhet, és normális lelkületű emberek ezt nem támogatják
2015. okt. 16. 10:06
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy dolog, hogy mennyire ciki lenne az, ha Alcsútdobozon polgármester lenne, netán képviselő, és nem egy fideszes haver lenne. Nem csupán az "egy szavazat" lélektani hatásáról van szó, hanem arról is, hogy sok mindenre rálátása lenne, és a visszás dolgokat a nyilvánosság erejével visszaszoríthatná, és ezzel ott néhány embernek anyagilag és erkölcsileg nagyon keresztbe tennének.

Ha ott kiderültek volna a rengeteg fideszes turpisságok, abból országos botrány lenne, ami a következő ciklusban is megfingatta volna az országgyűlési képviselőket is, de ráadásul jó esélye lett volna annak, hogy a következő ciklusban még kevesebb fidesz-barát képviselőt választanának helyben.

Gyurcsány nem jelentett ekkora veszélyt.

Mindenesetre nagyon érdekes volt a rendőrségi eljárás, azt el kell ismerned. Kb. mint egy közlekedési szabálysértés lett volna személyi sérülés és anyagi kár nélkül.

2015. okt. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Gyurcsány meg hazaáruló. Szerinte a rendőrök támadtak rá a békés migránsokra, akik annyira békések voltak egyébként, hogy 10 kilós betondarabokkal dobálták a magyar rendőröket. De egyébként pedig az ellene tüntetőknek 2006-ban kilövette a szemét, eladósította vagy 50 évre Magyarországot. Soroljam még? Inkább hagyjuk Gyurcsányt. Szerintem nem volt gyilkosság, szerencsétlen véletlen volt a dolog.
2015. okt. 16. 19:28
 7/9 anonim ***** válasza:

# 6/6 Időpont ma 19:28


"De egyébként pedig az ellene tüntetőknek 2006-ban kilövette a szemét, eladósította vagy 50 évre Magyarországot."


Ez így, ebben a formában hazugság. De tényleg hagyjuk.

2015. okt. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, én azt nem értem, hogy mire jó az neked, hogy felteszel egy kérdést, én válaszolok, kifejtem, érvelek, hogy mekkora veszélyt is jelentett a Fideszre, Orbánra stb.-re nézve ez a jelölt, és mennyire gyanús volt a rendőri intézkedés. Gyurcsány - főleg a karakterének legyilkolása után már gyakorlatilag nem politikai tényező, csak ahogyan írod, szimplán egy szavazat.


Erre ahelyett, hogy az érdemi részre válaszoltál volna, elkezdtél egy jót gyurcsányozni, migráncsozni. Kérlek fejtsd ki, hogy mi köze van Váradi Andrásnak Gyurcsányhoz, vagy a migráns-rendőrségi konfliktushoz, ill arra reagálj, amit írtam, ne beszélj mellé, ha már kérdeztél!


Ha már foglalkoztat a politika, legyél tudatos, ne csapongj, ne beszélj mellé!

2017. ápr. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy egy hónap is kevés neked arra, hogy érdemben válaszolj egy normális hozzászólásra mellébeszélés nélkül.

Ezek után komolyan nem értem, hogy miért tetted fel a kérdést.


Remélem azért, hogy ami késik, nem múlik.

2017. máj. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!