Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Amikor elvileg megölték Osama...

Amikor elvileg megölték Osama Bin Ladent, akkor ugye elég sokan mondták, és mondják is, hogy kamu volt a bevetés. (link egy zenéhez pl) Akkor hogyan halt meg? Ha nem is a bevetés során ölték meg?

2022. dec. 3. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Vagy él még, vagy természetes halállal halt meg a bevetés előtt vagy után.
2022. dec. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1-es. De ha él, akkor miért nem csinál semmit? Miért nem hall róla senki semmit?
2022. dec. 3. 15:30
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Mert már nem kap több parancsot az amerikai főnökeitől.
2022. dec. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Én vagyok Osama bin Laden.
2022. dec. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Salamon Bálint ***** válasza:
Nem hallottam senkitől, aki szerint kamu volt a bevetés.
2022. dec. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A film meglepő nyíltsággal bemutatta, hogy manapság nem lehet elbújni, bárkinek a nyomára lehet bukkanni, mert nem primitív gestapós módszereket alkalmaznak a gyanúba esettek kínzásánál, a brutalitáson kívül fejlett pszichológiai ráhatást is alkalmaznak és segíthet a technika fejlődése is, a műholdas megfigyelés, a lehallgatás, vagy a dns elemzése.

Ha pedig valakinek kiszagolják a nyomát, akkor óhatatlanul megpecsételődik a sorsa, válogathatnak a módszerek között, hogy mondjuk cafatokra robbantják csalásodtól, vagy elit kommandós egységek gyilkolják le secperc őket és bármit meg is tesznek, amit célszerűnek vélnek.

Maga az akció bizonyára nem pont úgy történt, ahogy a filmben volt, mert ugye a mozinak vannak szabályai, fokozni a cselekményt, az izgalmakat, meg aztán azt nem fogják bemutatni, amit az ellenség még nem ismer és ezért beleírtak a sztoriba más passzoló trükköt, mert a film az film és a valóság az megint más dolog, de összességében nem volt az rossz és az ember tudja, hogy nem dokumentumfilmet néz és a történészek azt is nagyon jól tudják, hogy valós tények közlésével is bármiből bármit ki lehet hozni azzal, hogy minek adnak prioritást, vagy mit hallgatnak el, vagy hogyan csoportosítják az egyébként igaz részleteket.

Az egyik legjobb film a Bin Laden hajsza, amit valaha is bemutattak a világon.

2022. dec. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6-os. Hallgasd meg a zenét, amit linkeltem. Ők is kételkednek benne, hogy megtörtént.
2022. dec. 4. 14:03
 8/8 Salamon Bálint ***** válasza:
#7 Ja ertem :D
2022. dec. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!