Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi a véleményetek Nográdi...

Mi a véleményetek Nográdi Györgyről ?

Figyelt kérdés

Néztem egykét előadását, nekem 1. a kérdés közbe vág 2. lekezelőnek arrogánsak tűnt 3. a kérdéshez kapcsolódó könyvet mindig épp most olvassa (jó sok ideje lehet)


De ezek csak első benyomások és nem szeretnék előre ítélkezni ismeretlenül..



2022. dec. 26. 23:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%

Szélhámos.


[link]

2022. dec. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%

Amit magáról állít az még laikusnak is szembetűnhet hogy baromság.


Magáról az előadásairól meg annyit hogy jól pereg a nyelve, gazdag a szókincse ezért jól körül tudja írni a dolgokat ami azt a hatást kelti mintha szakszerűen beszélne egy témáról.


Kb ugyan az mint Puzsér Róbert esetében. Ő is ugyan ezt a kommunikációs technikát használja két mondatos mondandót percekig elnyújt. Bár Puzsér legalább nem hazudja hogy x-y ENSZ tárgyaláson szólal fel stb

2022. dec. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
21%

egyetemi tanár, a hadtudományok kandidátusa


Hát igen, a szélhámosoknak általában vannak tudományos fokozatai.

2022. dec. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
73%

Ostoba és hazug, ráadásul szimplán gonosz is. A végzettségeivel már évekkel ezelőtt lebukott, mind kamu.

De nyilván még ma is vannak olyan fajankók, akik direkt, szándékosan nem hajlandóak erről tudomást venni.

2022. dec. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
78%
Egy hasznos idiótája a NER-nek.
2022. dec. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
79%

Sajnos Magyarországon már nincsenek szakmai médiaszereplők.


Csak az önjelölt bugyuta álértelmiség.


Mivel a lakosságot szellemileg egy 10 éves gyerek szintjére (diplomásokra is igaz) züllesztették, így a Nógrádi-féléknek is bedől.

2022. dec. 27. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
15%
Nagyon tájékozott, de valóban nincs érdemi akadémiai pályája (nem minden szakértőnek van akadémiai pályája, én is sok mindenhez értek, még sincs akadémiai pályám). Jó előadó, ezért népszerű.
2022. dec. 27. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Salamon Bálint ***** válasza:
78%

Egy nem létező egyetem rektorhelyettese és elnökségi tag egy olyan egyetemen, ahol még csak nem is hallottak róla.

H-indexe egy doktoranduszéval vetekszik.

2022. dec. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
79%
#3 az a gond hogy nem az. Ha nem hazudozna ilyeneket önmagáról semmi bajom nem lenne. De ez hogy x-y nak adja ki magát sok országban ezt büntetik is
2022. dec. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
32%

Régebben kedveltem, mert érdekes távlatokat tudott politikai elemzésébe vinni, olyan lehetőségeket is megvillantott, amire nem is gondoltam volna, mostanra szegényesebbek a meglátásai, jószerével a kormány szócsöve.

Egyre gyakrabban passzol le tényleg érdekes kérdéseket, államtitokra hivatkozva, vagy egymillió dolláros válasz feltételezve, ami ugye lényegében azt jelenti, hogy - tudja a franc. -

Néha azért még most is mond érdekeseket, vagy legalább azt meg lehet tudni az elemzéseiből, hogy ritkán szóba kerülő témákról miképpen vélekedik a magyar kormány és néha tényeket is jól megfogalmaz, ami gyarapította hiányos ismereteimet, mert bevallom nem tudtam, hogy dél-Afrika is tagja a BRICS-nek és abból sejtheti az ember, hogy nem egyezik teljesen a véleménye a magyar politikai fősodorban tapasztalhatóval, hogy olyankor sokkal óvatosabban fogalmaz.

Én nem tartom rossznak a műsorait, de azt azért figyelembe kell venni, hogy sosem volt tévedhetetlen, tudnék pár dolgot sorolni, amikor alaposan melléfogott, másrészt ő tényleg az az ember, akinek anyagi haszna is van, vagy lehet abból, hogy színesíti a propagandát, ami azért nem rossz, mert ha túlságosan egyhangú, akkor bosszantóan unalmassá tud válni.

2022. dec. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!