Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Matolcsy Györgyről mi a...

Matolcsy Györgyről mi a véleményed? Jó a gazdaságpolitikája szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 11:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%

Veszélyesen hülye.


"Jó a gazdaságpolitikája szerintetek?"


Mint látjuk, nem

[link]

2011. dec. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%

""Veszélyesen hülye.


Ezen már túllőtt!


Közveszélyesen ostoba!

2011. dec. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Amikor a Fideszre szavaztam, akkor még jónak tűnt a gazdaságpolitikája. De az volt a gond, hogy akkor még nem nagyon értettem hozzá.
2011. dec. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Beképzelt, tehetségtelen figura, aki valójában csak asszisztál Orbánnak, hiszen a Fidesz gazdaságpolitikája nem a számszerű tényeken, hanem jelszavakon és ködös víziókon alapul.
2011. dec. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Pedig egy csomó jó dolgot megígért... :o
2011. dec. 8. 12:06
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
Épp hogy tehetséges szakember..! én támogatom Matolcsy munkáját és kivárom a négy évet. Akkor én is értékelek, de addig nem.
2011. dec. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Az a legrémületesebb, hogy Matolcsy egyszerűen Orbán lázálmainak a végrehajtója, semmi más.
2011. dec. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Mr.Super TNT ***** válasza:
46%

Politikusnak akkor higgy ,ha ló legel a sírján!


Ígérni meg bármit lehet ,de nem kell attól betartani vagy lehet irracionális megvalósíthatatlan dolgot ígérni az is jó buli.


Ha én most azt ígérem mindenkinek ,hogyha rám szavaztok akkor mindenkinek fizetek egy sört akkor indulok a választáson .

2011. dec. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

13.52. Te nem csak a gazdasághoz nem értesz semmit,de nem is itt élsz az országban.

Matolcsynál rosszabb pénzügyminiszter még nem volt az országban.

2011. dec. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
36%

"Épp hogy tehetséges szakember..! én támogatom Matolcsy munkáját és kivárom a négy évet. Akkor én is értékelek, de addig nem."


Na miben fogadunk, hogy nem marad 4 évig a helyén az a csodálatos, páratlan szakember? Majd figyeld meg, jönnek valami piti kifogással.

2011. dec. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!