Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A Wagner Csoport zsoldosai...

A Wagner Csoport zsoldosai milyen nemzetiségűek?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben, az ukrán háború miatt került a figyelem középpontjába ez a cég. De már fontos szerepük volt a szíriai polgárháborúban is [link]


Azonban milyen nemzetiségű zsoldosok szolgálnak ebben a szervezetben? Nem biztos, hogy mind oroszok. Az se biztos, hogy oroszok.


Vannak még más cégek is, akik zsoldosokat szolgáltatnak?



2023. jan. 1. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Persze hogy vannak ilyen cégek. Gondolod hogy a CIA nem bíz meg hasonló cégeket amikor valamelyik közép amerikai vagy afrikai ország kormányát akarja megbuktatni ? Persze ők csak a demokrácia érdekében teszik tisztán jóindulatból ellentétben az oroszokkal.
2023. jan. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

"Persze hogy vannak ilyen cégek. Gondolod hogy a CIA nem bíz meg hasonló cégeket amikor valamelyik közép amerikai vagy afrikai ország kormányát akarja megbuktatni ? Persze ők csak a demokrácia érdekében teszik tisztán jóindulatból ellentétben az oroszokkal."


Az USA sose tenne olyat, hogy egy idegen ország legitim vezetését leváltaná azzal, hogy polgárháborút próbál kelteni és terroristáknak ad el fegyvert. Olyat se csinálna az USA, hogy egy korábbi szövetségesét megpróbálná katonai úton megtámadni nem létező tömegpusztító fegyverekre hivatkozva.


Csak az oroszok képesek aljas háborús bűncselekmények elkövetésére.


Aki ismeri a történelmet, tudja, hogy miről beszéltem. Aki nem, annak kellemes tanulást kívánok, van még pótolni valója, hogy itt érdemben hozzászóljon.

2023. jan. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Egyébként mindenféle nemzetiségűek, oroszok vannak benne, nem mondom hogy főként de egy nagyobb számban, és őket leszámítva kb tényleg bárki, olvastam hogy volt amerikai katona is volt benne, szóval kb a világ minden tájáról vannak benne emberek, ez egy zsoldos csoport. Egyébként ilyen Zsoldos csoportokat főleg diktatúrák szoktak felbérelni, mert egy valódi hadsereggel szemben ők mindenféle lelkiismeret furdalás nélkül követnek el háborús bűncselekményeket pénzért.
2023. jan. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
2-es: Jól értem, hogy ironizáltál?
2023. jan. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
"2-es: Jól értem, hogy ironizáltál?" Jól, Irakra és az USA közel-keleti tevékenységeire utaltam.
2023. jan. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
:)
2023. jan. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Blackwater Inc :)


[link]


Ők voltak a mai modern zsoldoshadseregek klasszikus példái.

2023. jan. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ott van a Dark Mamba.
2023. jan. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Salamon Bálint ***** válasza:
Executive Outcomes vagy a belga zsoldosok Kongóban.
2023. jan. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!