Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Elképzelhető még hogy feléled...

Elképzelhető még hogy feléled az orosz hadigépezet, elfoglalják egész Ukrajnát és elfogják Zelenszkijt?

Figyelt kérdés
2023. jan. 3. 13:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

USA úgy tolta a 2.vh-ban a ruszkikat, mint most az ukrikat.

Don kanyart megjárt katonák mesélték, hogy amig ők eheztek, az oroszok amerikai címkés konzervdobozokat hagytak szerte szét. Még a kaját is az USA-ból kapták, a rengeteg hadifelszerelesrol nem is beszélve

2023. jan. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:

"Anonimnak": Lázálom,amit gondolsz! Egész észak, dél és nyugateurópa Ukrajnát támogatja. + az USA is. Ezeket mind legyőzi Oroszország?

Az oroszok azt mondják, hogy Putyin gyógyszerek hatása alatt támadta meg Ukrajnát.

Oroszország akkor nyeri meg a háborút, ha Putyin rákban meghal.

2023. jan. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 valaki : ***** válasza:
49%

Szerintem nem. Akkor megtették volna, Putyinnak meg gondolom nem az lehetett a célja, hogy majd a végén húz bele. Neki "hírneve" van, és az oroszoknak egy elvárásuk a mindenkori vezető felé.

Szerintem ez még nagyon hosszú ideig el fog húzódni, érdemi előrelépés nélkül. Remélem, hogy egy ország vezetője se lesz olyan hülye, hogy csatlakozzon valamelyikhez. Remélem, hogy Zelenszkijből is elege lesz már a kedves adakozóinak, nem kellene neki sem segíteni semmiben, csak a menekülteket kellene megvédeni, segíteni, ezt a barmot nem, oldja meg. Putyin hasonlóképpen, meccseljék le ők.

2023. jan. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 kürasszír ***** válasza:
75%

# 13


Ha Ukrajnát nem támogatja a nyugat, akkor a háború teljes orosz győzelemmel fog véget érni.


Ha viszont erősen támogatja a nyugat Ukrajnát, akkor abból könnyen lehet még súlyos orosz vereség is.

2023. jan. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 valaki : ***** válasza:
49%

14-es

Nekem éppen ez a bajom Ukrajnával. Természetesen nem az ukrán emberekkel, hanem a vezetőségével. Így nem lehet háborúzni. Így ez egy komplett népirtás. Röhejesnek tartom, hogy még a háború elején sem megy nekik önállóan, tartják a markukat. Általában ez úgy szokott működni, hogy a háború első szakaszát megvívjuk, aztán ha elhúzódik és fogyunk ki, keresünk szövetségest. De az, hogy másoktól várják el, hogy megvívják az ő háborújukat, követelőznek......... Szerintem máris nyertek az oroszok, mert ők nem koldulnak. Ezzel persze nem azt mondom, hogy támogatom Oroszországot, róluk is lehetne zengeni egy misét, de most itt az ukránokról volt szó.

Szóval szerintem ha valaki felvállalt egy háborút, akkor nyugodtan véget érhet teljes vereséggel, ők vállalták fel. Szerencsétlen ukrán férfiak meg halnak meg, mert a vezérük egy közkérdést akar csinálni az ő problémájukból és egyre csak húzódik.

2023. jan. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 valaki : ***** válasza:
33%
Ó, és hadd tegyem hozzá, hogy ameddig az ukrán miniszterelnök látványosan elzárkózik a béketárgyalások elől, addig sajnos nem tudom őt és a barátait hazafias, népet védő, szegény megtámadott áldozatnak tekinteni :( És még mindig kiemelem, hogy nem az ukrán népről beszélek, őket nagyon sajnálom és támogatom is hogy fogadjuk be őket, segítsünk nekik. Én csak a fejeseikről beszélek
2023. jan. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
50%

Úr isten... Nem lehet így háborúzni, komolyan? Édes isten... Most nagyon össze kell szednem magamat. Tehát.


"Általában ez úgy szokott működni, hogy a háború első szakaszát megvívjuk, aztán ha elhúzódik és fogyunk ki, keresünk szövetségest."


Most soroljak neked olyan háborúkat, ahol szövetségi rendszerek harcoltak egymással? Képzelem, amikor Hitler nekiáll toporzékolni Berlinben 1939-ben, hogy nem ér, ezek a büdös lengyelek csalnak, hát hadat üzentek nekem a britek meg a franciák is, sej-haj!

Ez az érvelés kb. olyan, mintha egy kisiskolás írta volna, már ne is haragudj. Ráadásul teszed ezt úgy, mintha lenne választása Ukrajnának. Megtámadták őket hadüzenet nélkül, lesből, féreg módon, elvileg független országok területéről is az oroszok. Erre ők a szemetek, mert elfogadják a segítséget? Komolyan, mintha megtámadna téged egy 2 méteres kigyúrt állat az utcán és utána meg ő hisztizne, hogy milyen sportszerűtlen, hogy hívod a rendőrséget.


"meddig az ukrán miniszterelnök látványosan elzárkózik a béketárgyalások elől, addig sajnos nem tudom őt és a barátait hazafias, népet védő, szegény megtámadott áldozatnak tekinteni"


Édes egyetlen drága szerelmetes barátom, mondd meg már nekem, hogy az oroszok hol és mikor mondták meg nyíltan azt, hogy mi a céljuk. Semmikor. Minden héten mást vakerálnak össze. Akkor mégis hogy üljön le így a megtámadott fél tárgyalni? Szóba sem áll veled a támadó, fogalmad sincs hogy mit akar és akkor te vagy ezért a hibás? A fenti példámból, ha neked megy valaki az utcán, elkezd ütni téged, akkor mit csinálsz? Elfutsz/visszaütsz vagy nekiállsz vele tárgyalni a semmiről? Na ugye... :)

2023. jan. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 valaki : ***** válasza:
49%

Valakinek más a véleménye, egyből kisiskolás? Nem túl szép.

Én nem fogom áldozatnak tekinteni azt az embert, akinek annyiból áll a háború, hogy live-ban, meg az öltözékével provokálja a világot, hogy neki milyen rossz, közben meg olyan kijelentéseket tesz, amik nem igazán azt sejtetik, hogy ő csak védekezik és békét akar. Ez egyáltalán nem olyan számomra, mintha csak megtámadnának az utcán.

Még egyszer mondom, a népet, akik nem akarták ezt az egészet nagyon is sajnálom. Ők áldozatok, meg az orosz nép is az. Itt a vezetőkről beszéltem. Most pedig, hogy ezt tisztáztam, remélem nem tartasz kisiskolásnak, mert nem sajnálom a megtámadott ország vezetőjét/vezetőit. És nem, nem vagyok oroszpárti.

2023. jan. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
50%

De, még mindig kisiskolásnak tartalak, mert úgy próbálsz meg érvelni, mint egy kisiskolás és bizony oroszpárti vagy. Legalábbis én csak ezt a két okot tudom felhozni, hogy valaki miért gondolja "csalásnak" azt, hogy segítséggel védi meg egy nép a függetlenségét, egy nála többször nagyobb, sunyi, agresszorral szemben.

Azt is elég kisiskolás dedózásnak gondolom, hogy megemlíted, hogy ez a szemét ukrán elnök csak magyaráz meg live videózik. Mert mégis mi a lóf..szt csináljon az ország vezetőjeként? Menjen ki a frontra egy gépkarabéllyal a kezében? Apropó front: ő ki is mer menni, nemúgy mint a botox cézár, a másik oldalról.

2023. jan. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 valaki : ***** válasza:
49%

Nem csalásnak neveztem. Egyszerűen én nem tartom ezt korrektnek. Tudja, hogy nem képes egyedül védekezni. Tudja, hogy mások segítségére szorul. Megtámadták, ez idáig rendben is van, mármint az a része, hogy kéri és elfogadja a segítséget, ha jogtalanul megtámadták. Én azt kifogásolom, hogy ennek ellenére nem azon van, hogy védekezés mellett mihamarabb véget érhessen a háború, ugyanúgy nem ül tárgyalóasztalhoz, mint a másik fél. Sők, ki is jelenti, hogy ő márpedig nem ül Putyinnal le tárgyalni. Miközben az ukránok ilyen helyzetben vannak. Akkor szerinted az rendben van, hogy támogatásból háborúzik, valószínűleg évekig? Anélkül, hogy dolgozna a békén? Az oroszoknak szintén ezt kellene tenniük, és tényleg nem vagyok oroszpárti. Jogtalanul támadtak, civil áldozatok, stb. Szerintem a kedves vezetőjük szeretne nagyot alkotni, mielőtt meghal... Nekik meg ugyanez ott van, az oroszok szívnak. Szívnak a mindenhonnan kitiltott sportolók, a mindennapi megélhetésért küzdő emberek... Nekik ezért kellene a békén dolgozni. De az ukránoknak is kéne.

Ameddig ott tartunk, hogy jaj szegény szerencsétlen áldozat, Ukrajna (gondolja ezt magáról), hát adjunk már neki fegyvereket, meg mindenfélét, hadd védje meg magát, az szerintem nem fog soha a háború végéhez vezetni.

2023. jan. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!