Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ez a Soledar elleni orosz...

Ez a Soledar elleni orosz támadás már a nagy téli offenzíva része vagy ez egy külön Wagner offenzíva?

Figyelt kérdés

Napok alatt ennyi teruletett ritkán láttunk elfoglalni az orosztol szerintem nyár óta nem törtek előre ilyen relatíve gyorsan.


Ez már az orosz téli offenzíva vagy a Wagner külön muvelete ? Elfoglalni Soledart Bahmutott bekeríteni. és Szeverksz et oldalazo mozgás után elvagni ?


Orosz seregnek kicsit kicsi offenzíva a Wagner csoportnak meg kicsit nagy .



2023. jan. 7. 11:02
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
14%
Megsértették a kaprok az elrendelt tűzszünetet. Putin Vladimir ezért halálra ítélte őket. Én szóltam az elején gyerekek, hogy nem nagyon kéne fickándozni.
2023. jan. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
88%
Ez egy megelőző csapás,mielőtt az amerikaiak megindítják a barbarossa hadműveleteket.
2023. jan. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
88%
Soledar keketi felét már 7 hónapja elfoglalták az oroszok. Amúgy egy kis falu csak. De hol hallottad hogy elfoglalták? Megnéztem a ma reggeli friss jelentés és változatlan a front.
2023. jan. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Keleti *
2023. jan. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
3) az kevés,személyesen kell megnézni.
2023. jan. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
68%
Ááá, ez az az egymilliós valódi professzionális orosz hadsereg, amit itt mindig emlegetnek és amit a háború kezdete óta rejtegetnek az oroszok.
2023. jan. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Nincs egymilliós seregük, félmilliós van.
2023. jan. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
3as vagyok ja már látom, Soledar faluban 3 utcán haladtak az oroszok.
2023. jan. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

3# ne a livuamepet nézd mert ukrán oldal majd 2 hét atfutasi idő orosz teruletszerzes esetén. és akor is sunyiban írjak be térképen látod de komment nélkül.


Soledar nagyrészt eleset kivéve a sobanya ott valószínű azovstall forgatókönyv lesz alagutakban tudnak majd védekezni sokáig hacsak ki nem vonulnak .

2023. jan. 7. 11:20
 10/30 A kérdező kommentje:

Bahmuttol északra kezd szorulni a hurok az ukránok szempontjából.


Bahmutnal a városban rengeteg katonajuk van lekötve erode alakították azt a várost. Azért is nemtudnak offenzívat indítani máshol mert a legjobb egységeket bahmutba küldtek.


Ha most indulna egy támadás valahol máshol lehet át tudnának törni az oroszok

2023. jan. 7. 11:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!