Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Lengyel ország 14 leopárd...

Lengyel ország 14 leopárd tankot küld. Nyilván ez beindít egy lavinát. Kiharcolnak egy világégést ?

Figyelt kérdés
Szerintem már csak pár lépésre vagyunk egy világháborútol.

2023. jan. 12. 09:43
A kérdező szavazást indított:
Világháború lesz
Nem lesz világháború
23 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem gyurcsány!
2023. jan. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
14 leopárd??? Szerintem, még 140-től sem lesz világégés. Ahhoz egy megzakkant nagyhatalommal bíró politikus kell.
2023. jan. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

Ez egy fegyverbemutató és a régi fegyverek megsemmisítő helye is egyben most már 11 hónapja.

Amint átérnek az újabb és újabb fegyverek, a két fél megsemmisíti a másikét és küldhetik a következő adagot.

A fegyvergyártók itt tartana éles bemutatókat és egyben biztosítják, hogy a régi, elajándékozottak helyett legyen új megrendelésük bőven.

2023. jan. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%

Putyinék már lassan egy éve heti rendszerességgel húzogatnak vörös vonalakat meg hisztiznek a nyugati fegyverek miatt és fenyegetőznek menetrendszerűen az atommal, persze mindig kihangsúlyozva, hogy nem blöffölnek.


Oszt' valahogy mégse lőttek még ki egyet se, pedig már számos vörös vonalukat áthágta Ukrajna is meg a nyugat is.


Szóval nem, nem lesz világháború, mert mostanra teljesen világos, hogy putyin csak egy nagypofájú, de valójában töketlen balf-sz.

Egy bohóc.

2023. jan. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%

Most gondolj bele, 14 tank semmi egy ilyen helyzetben.

Mondhatnám jelképes felajánlás.

De mondhatnám, hogy legalább nincs több gondjuk vele 🤔

2023. jan. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
30%

#4 2014 után is ez a szöveg ment. Hogy Putyinék fenyegetőznek azzal hogy megtámadják Ukrajnát és katonai bevonulással ők tesznek rendet a szakadár köztársaságok területén ha a nyugat nem segít és az ukránok nem teszik meg. Ezért nem történt semmi 8 évig, mert nem hitték el Putyinnak hogy meg is fogja tenni.

Megtette.

Most ezt akarod csinálni az atomfegyverekkel?

Nem elég neked a sima háború a határ túloldalán addig hergelnéd az oroszokat amíg atomháború nem lesz belőle?

2023. jan. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
5 én ezt értem meg nem is a mennyiség csak ezek után úgy érzi majd a nyugat hogy na ezt is lehet mehetnek meg komolyabbak még még több
2023. jan. 12. 10:11
 8/16 anonim ***** válasza:
63%

#6

Köszönjük a ruszki propagandát, Emese, ezt hallgatjuk már egy éve lassan, hogy szárjuk össze magunkat, mert putyin atomozik, ezért inkább hagyjuk tombolni kedvére.


De az idő megmutatta a valóságot, sajnos ez a sz-r duma már teljesen hiteltelen lett, tetyó, szóval találj ki valami újat.


Egyébként meg engem hiába próbálsz ijesztgetni a sz-ros atommal, számomra a lehető legjobb kimenetele lenne ennek az egésznek, ha megtörténne a globális atomháború :D

De a valóság az, hogy nem fog.

Putyin egy besz-ri csicska bohóc.

2023. jan. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%

#7 eddig is ez történt. Aztán kilövik. Egyik nap az oroszok lövik ki az új rakétáikkal az ukránok új tankjait, másnap az ukránok lövik ki az új rakétáikkal az oroszok új tankjait.

Mindkét oldalon nyomják oda a fegyvereket, eszközöket és azok folyamatosan el is fogynak.

Akkor lesz vége ha az ember is elfogy, mert azt nem lehet csak úgy küldeni, hogy már nem kell, az ukránoknak meg jó lesz.

2023. jan. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
24%
Putin Vladimir odaperkel.
2023. jan. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!