Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Számítasz rá, hogy hamarosan...

Számítasz rá, hogy hamarosan világháború lesz?

Figyelt kérdés

2023. jan. 16. 07:57
A kérdező szavazást indított:
Világháború lesz
Nem lesz világháború
40 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
55%
Én nem vagyok laposföldhivő, ruszkifan meg főleg, de annyi ország katonai támogatása van, ilyen-olyan mód jelen mindkét oldalon, hogy szerintem már most beszélhetünk világháborúról, mégha a klasszikus értelembe véve ez továbbra is két ország harca.
2023. jan. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Én azért gondolom, hogy nem lesz világháború, mert ez egy "helyi" konfliktus, senkinek nincs érdekében közvetlenül odamenni és beavatkozni. Inkább tolják fegyverekkel az ukránokat, hogy még jobban gyengítsék az oroszokat, hosszútávú gazdasági előnyt szerezve.
2023. jan. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
19%
Sajnos igen,mert a nato erők özönlenek az Oroszországi szövetségeseink irányába már évek óta.
2023. jan. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
12%
Nemlesz szerintem. Mitől lenne?
2023. jan. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%

Nem sok esély van a világháborúra szerencsére.

Ugyan nagyon sok ország támogatja Ukrajnát fegyverekkel, de konkrétan egyik ország sem szállt be a háborúba.

Annyira meg még Putyin sem idióta, hogy Ukrajnán kívül letámadjon egy NATO országot is, mert nagyon jól tudja, hogy akkor hamar vége lenne, mint a botnak.


Csak Putyint meg a közvetlen sleppjét kellene eltenni láb alól és vége volna ennek az egész háborúnak. Utána lehetne újjáépíteni Ukrajnát, beléptetni őket az EU-ba, cserébe az ukrán gázmezőket (amik miatt Putyin megtámadta őket) EU cégek tárhatnák fel és meg is volna oldva Európa ellátása olcsó gázzal, a Ruszkik meg bekaphatják a lompost!

2023. jan. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
76%

"cserébe az ukrán gázmezőket (amik miatt Putyin megtámadta őket) EU cégek tárhatnák fel és meg is volna oldva Európa ellátása olcsó gázzal, a Ruszkik meg bekaphatják a lompost!"

No hát Putyin pont ezt nem akarja. Bár a lompost már így is bekapta, kérdés, hogy vajon ezzel a lompossal jobban járt-e.

2023. jan. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
8%
Nem számítok rá, de reménykedek benne.
2023. jan. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
51%
Igen, számítok rá - úgy értem, hogy reális esélyt látok rá, hogy bekövetkezik.
2023. jan. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

#6 "No hát Putyin pont ezt nem akarja."

Persze, ezért írtam, hogy előbb el kéne tenni láb alól. Kicsit nehezen ellenezne bármit is Putyin, ha halott...

2023. jan. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
70%
#7: Majd akkor is reménykedni fogsz, ha besoroznak a frontra és egy ruszki szétlövi a seggedet?
2023. jan. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!