Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hogyan harcolhatok az orosz...

Hogyan harcolhatok az orosz ukrán hàborúban?

Figyelt kérdés

Üdv, 32 èves èleterős fèrfi vagyok ès arra gondoltam elmennèk a hàborúba! Hallottam hogy ukrajnàba civileket is besorozzák. Igaz, hogy magyar vagyok ès itt is èlek születèsem óta...de az itteni helyzetet kissè unom màr. Szàmomra fontosak az európai èrtèkek stb


Lenne lehetőségem oroszt ìrtani?


Valaki kivinne esetleg?

A vàlaszokat előre is köszönöm!



2023. febr. 11. 13:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Ejha, ez így csak 2-8 év börtön. Számíts hogy éjjel a TEK rádtöri az ajtót.
2023. febr. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Ennyire csábít a "hősi" halál. Majd megjelenik 1-2 újságcikk a halálod után, aztán ennyi, 1 leszel a 300 ezer orosz ukrán halottból. Arról nem is beszélve, hogy ha nincs szerencséd és nem lőnek fejbe, hanem élve fognak el, akkor a kínzások bármely formáját alkalmazhatják.
2023. febr. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Btk. 146. 2. bekezdés
2023. febr. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

"Btk. 146. § (1) Aki a Magyarország területén idegen fegyveres szervezetbe - szövetséges fegyveres erőn kívül - katonai szolgálatra, katonai érdekű egyéb szolgálatra toboroz, vagy ilyen szolgálatra vállalkozókat közvetít, bűntett miatt egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


(2) Az (1) bekezdés szerint büntetendő az a magyar állampolgár, aki - szövetséges fegyveres erőn kívül - nemzetközi vagy nem nemzetközi fegyveres összeütközésben részt vevő idegen fegyveres szervezetbe önként belép, erre ajánlkozik, vagy ilyen fegyveres szervezetben kiképzésen vesz részt.


(3) Ha a Magyarország területén idegen fegyveres szervezetbe katonai szolgálatra, katonai érdekű egyéb szolgálatra toborzott vagy ilyen szolgálatra közvetített személy a tizennyolcadik életévét nem töltötte be, a toborzó vagy közvetítő személy két évtől nyolc évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő."

2023. febr. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező agyilag zokni..menjen, egy idiótával kevesebb lesz!
2023. febr. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Remélem közben kértél és nem térsz már haza..
2023. febr. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A poèn kategóriába akartam csak ìrni ezt
2023. febr. 11. 13:34
 8/16 A kérdező kommentje:
A szólàs szabadsàgra hivatkozok.
2023. febr. 11. 13:38
 9/16 A kérdező kommentje:
Felesleges Btk. t màsolgatni ide mivel tettlegessègig nem törtènt semmi
2023. febr. 11. 13:39
 10/16 anonim ***** válasza:
86%

#7 Aha-aha, ezt nem fogja elhinni a nyomozóhatóság

#9 Ennek az előkészülete is bűncselekmény.

2023. febr. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!