Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hogyan harcolhatok az orosz...

Hogyan harcolhatok az orosz ukrán hàborúban?

Figyelt kérdés

Üdv, 32 èves èleterős fèrfi vagyok ès arra gondoltam elmennèk a hàborúba! Hallottam hogy ukrajnàba civileket is besorozzák. Igaz, hogy magyar vagyok ès itt is èlek születèsem óta...de az itteni helyzetet kissè unom màr. Szàmomra fontosak az európai èrtèkek stb


Lenne lehetőségem oroszt ìrtani?


Valaki kivinne esetleg?

A vàlaszokat előre is köszönöm!



2023. febr. 11. 13:05
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
A 8 asra mièrt nem reagàltàl semmit?
2023. febr. 11. 13:48
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Magyar állampolgárként törvényesen nem árthatod bele magad idegen országok háborújába, - mert a magyar törvények egyike bünteti ezt.
2023. febr. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
84%
Egy nép irtása lenne az európai érték? Hm...
2023. febr. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Amilyen időket élünk nem hiszem hogy sokan vevők az efféle viccekre,covid,háború,infláció mindenkinek van elég baja te meg elmennel meghalni egy olyan nemzetert aki eddig csak rosszat tett a határon túli honfitarsaiddal?
2023. febr. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit hogy ha életerős vagy akkor itthon is van mit tenni ha annyira segíteni akarsz katonának is elmehetsz ki képeznek azt várod vársz vagy volt értelme vagy nem..
2023. febr. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
70%

Remélem már zsebben az IP-d hazaáruló.


Még egy kényszerbesorozott karpataljai magyar is reméljük időben tud dezertálni. Te mennél önként ukri kutyának...

2023. febr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!