Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az Északi-Áramlat felrobbantás...

Az Északi-Áramlat felrobbantására vonatkozó melyik teóriának hiszel?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



#robbantás #szabotázs #Északi Áramlat #Seymour Hersh #Die Zeit
2023. márc. 8. 21:30
A kérdező szavazást indított:
A Hersh-féle verziónak, miszerint az USA megbízásából USA spec. erők robbantottak norvég segitseggel
A Die Zeit féle verziónak, mely szerint egy ismeretlen hátterű szabotőrcsoport hajtotta végre egy ukrán hátterű bérelt magànhajóról
Annak a hipotézisnek, amely szerint az oroszok robbantottak csőgörényes módszerrel
Egyéb magyarázatot tartok valószínűnek
17 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Egyértelműen a csőgörényes verzió a befutó. A ruszkik fogtak egy görényt, rákötöttek némi robbanószert meg egy oxigénpalackot, és amikor a görény megfelelő helyre ért, akkor felrobbantották.
2023. márc. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
a new york times nemrégiben azt írta hogy az ukránok voltak, bár szerintem csak rájuk akarják kenni az amcsik
2023. márc. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Én az usa-hátterűt tartom legvalószínűbbnek. Aztán vagy kiderül mi az igazság vagy nem.
2023. márc. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Az is lehet, hogy szólt valaki Búvár Kundnak, és ő fúrta meg.:D
2023. márc. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%

Hinni a templomban kell, szokták mondani.


Én úgy vagyok vele, hogy azt tudjuk, hogy indítéka erre lehetett az USA-nak, Oroszországnak, Ukrajnának, és akár Kínának is.


Képessége végrehajtani egy ilyen akciót a kínaiaknak nyilván nincs, az USA-nak és Oroszországnak van, és ha hinni lehet annak, amik mostanában szivárognak ki, akkor még akár az ukránoknak is.


Tehát az én könyvemben van 3 szereplő, bármelyik elkövethette, és racionálisan idáig lehet jutni, hittel én nem foglalkozok.

2023. márc. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amúgy én nem értek hozzá, de nem lett volna egyszerűbb szétlőni egy tengeralattjáróval?
2023. márc. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
6-os, még egyszerűbb, ha csak a média tálalja úgy, hogy felrobbantották, de valójában nem történt semmi. Viszont így lehet hiányt előidézni meg (gáz)árat emelni, az emberiséget meg (még jobban) elszegényíteni.
2023. márc. 9. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kb. 100 évig nem fog kiderülni az igazság, mindkét fél a saját verzióját fújja, de egyben mindkét fél tudja azt is mi történt valójában.

Ha tippelni lehet azt mondanám az volt akinek a legnagyobb érdeke fűződik hozzá és technikailag is képes kivitelezni egy ilyen műveletet. Attól még lesz egy bűnbak. Ez a szerep most az ukránoké, nekik már úgyis mindegy ennél jobban amúgy sem rágnak be a ruszkik rájuk mint ami most folyik.

2023. márc. 9. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az első kettő kombinációjának: USA támogatással ismeretlen (valójában ukrán) csoport robbantotta fel.
2023. máj. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Közben az orosz elkövetési verziónak lett egy újabb alvariációja:


[link]

2023. máj. 19. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!