Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A New York ikertornyokban már...

A New York ikertornyokban már a repülők becsapódása előtt jóval hamarább helyeztek el más bombákat, robbanóanyagokat és akkor aktiválták mikor a gépek is pusztítottak? Ez igaz lehet?

Figyelt kérdés
Ilyesmit hallottam , most volt a tv ben, a History csatornán, csak már a végét láttam.

2023. márc. 24. 05:23
1 2 3
 11/21 Dzsonszi ***** válasza:
95%

Igen, és az ott dolgozó többszáz embernek nem tűnt fel hogy hetekig fúrták a betont, amibe a tölteteket kell elhelyezni.

Egy sima irodai tűz 1200 fokon tud égni, ráadásul ott kerozin is volt és az alumínium is meggyulladt (igen az is tud égni magas hőmérsékleten) és ezek még nagyobb hőmérsékleten égnek.

De még csak megolvadnia sem kell a vasnak, aki tanult szilárdságtant az tudja, hogy már 5-600 fok felett nagyon rohamosan romlik a szilárdsága a vasnak és könnyen el tud fáradni az olvadás pontja alatt is, különösen nagy terhelésnél.


A másik kedvenc konteom hogy találtak utólag az összedőlt epulet legalján Termit robbanószer maradványokat. Egyrészt a termit nem is robbanóanyag (csak óriási hőmérsékleten ég el) a másik, hogy összetevői a vas, alumínium és ezek oxidjai. Na most egy csomó vasat és alumíniumot tartalmazó épület égése és összedőlése után nem meglepő, hogy ilyen anyagok maradtak meg az epulet alján.

2023. márc. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
4%

Ez sima kamu, szinte biztos, hogy nem úgy történt, ahogy elő van adva.

Már akkor visítottam, amikor előadták, hogy a gépeket számítógépen tanulták meg vezetni, Microsoft Flight szimulátor meg GTA😂😂😂



Másik ilyen jópofa dolog a JFK ügy, ott az akkor magyar világbajnok Hammerl is megmondta, hogy lehetetlenség az egész merénylet. 😂


5 másodperc alatt 3 lövést leadni mozgó célpontra 😂

2023. márc. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom honnan veszed hogy szimulatorban tanultak meg repulot vezetni es ezt hivatalos szemely allitotta.


A valóságban az USAban tanultak meg, rendesen repulon. Persze nem utasszaliton, de nem is szomulatorban. Erre hataroztottan emlekszem 15ev utan is amikor natgeon volt rola musor.

2023. márc. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
6%

13.


Na, akkor arra is kellene emlékezned, hogy az Állítólagban is volt ez téma.

Ennyit erről 😂😂

2023. márc. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
29%
A legviccesebb az hogy a két tornyon kívül még összedőlt egy másik nagy épület is. Persze semmi értelmes magyarázat nincs hogy miért. A Pentagonba csapódott gépről pedig nincs egyetlen felvétel sem, pedig a környék tele volt kamerákkal.
2023. márc. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Tényleg a Pentagonba is volt káosz
2023. márc. 24. 14:23
 17/21 anonim ***** válasza:
57%
Volt a GTA 3-ban repülés?
2023. márc. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
57%

"Igen, és az ott dolgozó többszáz embernek nem tűnt fel hogy hetekig fúrták a betont, amibe a tölteteket kell elhelyezni."



Én mondjuk pont szoktam fúrni betont irodaépületekben és ezt simán el tudom képzelni.

Az átlag irodista azt se tudja hogy hol van és mi történik.

2023. márc. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
28%

"Egy sima irodai tűz 1200 fokon tud égni"


Persze, hogyne.

A többi baromságot meg már nem is kommentelem.

A Pentagonról meg ne is beszéljünk, full kamu az egész.

2023. márc. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
65%
Teljesen mindegy mit hiszel a tenyek makacs dolgok. Az irodai tuz, a papir a butorok egyeb anyagok magasabb hovel egtek mint amilyen a kerozin egese. A kerozin egeshoje onmagaban eleg volt az acelszerkezet destabilizalasara plane a magasabb egesho. Plusz a liftaknak kurtoken5 funkciobaltak taplalva az egest.
2023. márc. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!