Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az unión belül másodikak...

Az unión belül másodikak vagyunk átoltottság tekintetében, ez azért jó, nem? New York Times adatait elnézve is nagyon szép a helyünk!

Figyelt kérdés

érdemes végigolvasni, szerintem nagyon jól állunk és remélem, tartani fogjuk ezt a tendenciát.

[link]



2021. márc. 7. 13:19
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Orbán Viktor!
2021. márc. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Legyen így. Alapvetően ez egy statisztika, ezelőtt egy héttel közelében nem voltunk a második helynek, azóta jött új szállítmány és oltás. Jövőhéten, ha a németekhez fut be egy új szállítmány, akkor ők lesznek a másodikak.


Egyedül az számít, hogy a célvonalba (nyájimmunitás/teljes átoltottság) mikor érünk be és nem az, hogy negyedtávnál hol tartunk.

2021. márc. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

#1-es nagyon ki van👀👀

Mást nem tud írni csak mindenhova ezt a baromságot🤦‍♀️🤦‍♀️

2021. márc. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Nem vagyok fidszes de én is néztem és szerintem is elég jó, kb 10%-a van beoltva a magyaroknak és még csak március van.


A cikkel viszont vannak problémák, a bal oldalt szapulják folyamatosan, ha egy ellenzéki mond valamit akkor már azt írják hogy "az ellenzék" miközben az ellenzék 0.1%-ról van szó lol.

2021. márc. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Reméljük lassan az eredménye is meglátszik a 11,7%-os átoltottságnak. Amennyi krónikus beteget/idős embert beoltottak már, annak 2-3 héten belül pozitív látszatja is kellene legyen elhalálozás szempontjából.
2021. márc. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Most, hogy elkezdték beadni a kínait és eloltják az összes beérkező vakcinát, nem félretéve a második oltásra szánt mennyiséget, így most megugrott, de ez a nagy megugrás ideiglenes. Ok, hogy most így többen kapják meg az első oltást áprilisig, de előbb-utóbb be kell adni majd a második adagot is, amire így már nem lesz félretéve vakcina. Azaz, ha csak nem emelkedik a beérkező vakcinák mennyiség, akkor csak a második dózis beadására lesz elég vakcina és új emberek beoltására nem. Akkor elvileg ugyan ez az oltási stratégia miatt kb stagnálni fog az átoltottak száma.
2021. márc. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 hypno ***** válasza:
66%

Szerintem meg kellett egy propaganda cikk, amiben lenyomnak egy győzelmi jelentést, miközben egy hang sincs arról, hogy a hétvégi 70 ezresnek meghirdetett befuccsolt oltási kampány egy bazi nagy lebőgés az illetékesek számára.


Most egy hétig ez lesz az alaphang az összes orbánista nyomtatványban, hogy az aranyhalak csak erre emlékezenek.

2021. márc. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#6

A New York Times statisztikája nem beoltott emberekkel, hanem beadott vakcinákkal számol. Ahhoz az 1 142 680-hoz aki 2 vakcinát kapott már, az 2x adódott hozzá.


Az zavarhatott meg, hogy valamelyik másik kérdésnél átoltottságként hivatkoztak a beadott vakcina/ország népessége arányszámra.


Nem lesz stagnálás a 2.-ik dózisok miatt. Az ugyanúgy növeli majd ezt az arányt, amit a statisztika mér. Ezért is lehet pl. Izraelnek ~96%-os ez a szám, ami igazából csak ~50%-os átoltottságot jelent.

2021. márc. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%
Ha az ellenzék kormányozna, nem lenne koronavírus járvány. Ezt vedd számításba!
2021. márc. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#8


Izraelben 57 % az átoltottság -akik legalább egy oltást kaptak. Magyarországon 10,2 %, Szerbia 15,1 %, németeknél 5,9 %.

Március 6-i adat.

2021. márc. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!