Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Pozitívan vagy negatívan...

Pozitívan vagy negatívan csalodtál Oroszországban az ukrán háború kezdete óta?

Figyelt kérdés
Most itt nem elsősorban a hadsereg teljesítményére gondolok, hanem az ország erkölcseire, a Putyini rendszer által képviselt értékekre.

2023. márc. 27. 14:05
1 2
 11/12 Fsms ***** válasza:
47%
7# persze megtámadtak az ukránok önmagukat és sokan öngyilkosok lettek. Megdöbbentő ez az orosz imádat. Sajnos éltem az orosz megszállás alatt, olvasd el az oroszok rémtetteit a második vh ban mit tettek a magyar nőkkel , civilekkel. Nyugodtan költözz oda ha ekkora a szimpátia, biztosan nem tartalak vissza.
2023. márc. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem minden értelmes ember felháborodott azon, hogy egy háborút indítottak. Én olyan szempontból nem csalódtam, mert már 2014 óta tudni lehetett, hogy támadni fognak. Szerintem senkit nem ért meglepetésként, hogy milyenek is valójában.
2023. márc. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!